skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«فیاتک» عضو صندووق سرمایه‌گذاری «پرشیافاند» شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صندوق سرمایه‌گذاری خطر پذیر پرشیافاند در ۳ ماهه آخر سال ۹۹ روی  استارتاپ فیاتک، فعال در حوزه خدمات دیتاسنتر سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش روابط عمومی پرشیافاند، فیاتک با ارائه نرم افزار مدیریت یکپارچه مراکز داده به دنبال بومی‌سازی و رفع مشکلات مدیریتی و نظارتی دیتاسنتر‌ها است. استارتاپ فیاتک در اردیبهشت سال ۹۸ با تشکیل یک تیم متخصص شبکه و نرم افزار، برنامه نویسان حرفه ای، با هدف تسهیل فرآیند نگهداری و توسعه مراکزداده شکل گرفت.اصلی ترین حوزه فعالیت فیاتک، مراکزداده، زیرساخت شبکه و مدیریت فرآیند هوشمندسازی است. در همین راستا اولین محصول فیاتک، نرم افزار تخصصی جامع و هوشمند مدیریت مرکز داده، Fiatech DC است. در خبر روابط‌عمومی این صندوق سرمایه‌گذاری میزان سرمایه‌ای که در اختیار این استارت‌آپ گذاشته شده اعلام نشده است.

صندوق پرشیافاند در یک سال اول فعالیت خود بیش از ۲۶۰ درخواست سرمایه‌گذاری داشته که بنابر استانداردهای تعریف شده خود حدود ۲۴۰ استارتاپ در بررسی‌های این صندوق سرمایه‌گذاری رد شدند و ۲۰ استارتاپ در حال بررسی موشکافانه هستند و این میان پرشیافاند روی 4 کسب‌و‌کار نوپا سرمایه‌گذاری موفق کرده است.

شگرفیست و اپتیت دو استارتاپ حوزه بازی و سلامت و سبگ زندگی در پائیز امسال توانستند از پرشیافاند سرمایه مورد نیاز خود را تامین کنند. پرشیا در ادامه فعالیت خود و در زمستان سال ۹۹ روی استارتاپ فیاتک نیز سرمایه‌گذاری کرد که این استارتاپ از خروجی‌های موفق مرکز نوآوری نکسترا است.

http://pvst.ir/9ql

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو