skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پاسخ‌گویی به پیام‌ها در Watch GT 2 Pro هواوی امکان‌پذیر شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ساعت‌های هوشمند هواوی با وجود امکانات و طرفدارانی که دارند، قادر به پاسخگویی پیام‌های دریافتی نبودند. این موضوع باعث شده بود تا بسیاری از کاربران ساعت‌های هوشمند برند‌های دیگر را به ساعت‌های هوشمند هواوی ترجیح دهند. حالا براساس اطلاعات منتشرشده، یکی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزار‌، برنامه‌ای برای ساعت‌ هواوی نوشته که با یک به روزرسانی نرم‌افزاری امکان پاسخ‌گویی به پیام‌ها در ساعت هوشمند هواوی Watch GT 2 Pro، امکان‌پذیر می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی هواوی، با انتشار این برنامه نرم‌افزاری جدید، ساعت هوشمند هواوی Watch GT 2 Pro می‌تواند امکان پاسخ دادن به پیام‌های دریافتی را برای کاربران فراهم کند. این برنامه همراه با Mood Messanger بوده و با چند گزینه پیش‌فرض، امکان پاسخ‌گویی سریع را برای کاربران ساعت هوشمند هواوی فراهم خواهد کرد.

پس از تنظیم برنامه می‌توانید پنج پیام آخر خود را در ساعت هوشمند Watch GT 2 Pro مشاهده کرده و از چند ایموجی و تعدادی پاسخ یک کلمه‌ای پیش‌فرض برای پاسخ‌گویی استفاده کنید. به عنوان مثال، «متشکرم»، «بله»، «نه» و «بعدتر با شما صحبت خواهم کرد» از جمله پاسخ‌های پیش‌فرض بوده که امکان ارسال آن‌ها از طریق این برنامه در ساعت هوشمند هواوی فراهم شده است. هیچ صفحه کلیدی وجود ندارد، بنابراین پاسخ‌های دقیق‌تر خود را باید از روی گوشی هوشمندتان تایپ کنید.

این برنامه توسط MadSEVEN توسعه داده شده و جالب است که نام آن در پشت برنامه‌های دیگری همانند Apolo Browser، Apolo Launcher و … دیده می‌شود. این برنامه را می‌توانید به راحتی از اپ گالری دریافت کنید.

ساعت هوشمند هواوی Watch GT 2 Pro مجهز به صفحه نمایش دایره‌ای شکل است. یکی از قابلیت‌های این ساعت را می‌توان بررسی مداوم ضربان قلب و میزان اکسیژن خون عنوان کرد. در حقیقت ساعت Watch GT 2 Pro به صورت دائم در حال بررسی شرایط جسمانی کاربران است.

کلیه سیستم‌ها و قابلیت‌های دستگاه در کنار پشتیبانی از ۱۰۰ مدل ورزشی و همچنین بررسی و اعلام میزان کالری سوزانده شده می‌تواند برای کاربرانی که علاقه‌مند به فعالیت‌های ورزشی هستند، نویددهنده یک ساعت هوشمند کارآمد باشد.

http://pvst.ir/9qf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو