skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرورهای اختصاصی آسیاتک برای بورس

۲۰ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 یک سال از شیوع کرونا گذشته و به دنبال این پاندمی تمام کارها به سمت آنلاین شدن پیش رفته است. حتی بازار بزرگی مانند بورس هم در سال جاری با توسعه زیرساخت‌های خود امکان انجام معاملات در این بازار را به صورت آنلاین فراهم کرده است. به دنبال این اتفاق حالا آسیاتک، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های اینترنتی کشور از سرورهای اختصاصی خود برای بورس خبر داده است. این شرکت اعلام کرده که در طرح ویژه فروش سرورهای بورسی آسیاتک، این امکان برای معامله گران و فعالان بازار بورس فراهم شده تا سرور بورسی مطمئن و قابل اطمینان جهت انجام معاملات خود را با ۱۰ درصد تخفیف بیشتر (10%+10%) و به مدت محدود تهیه کنند.

به گزارش روابط عمومی آسیاتک، در بازار آنلاین سرمایه نیاز دارید تا از اینترنتی با سرعت بالا و پینگ پایین استفاده کنید. برای دسترسی به این امکانات، استفاده از سرورهای اختصاصی بورسی آسیاتک بهترین راه حل است. سرورها در واقع کامپیوترهایی هستند که در دیتاسنترها نگهداری می‌شود و به اینترنتی بسیار پرسرعت و پایدار متصل هستند. منظور از اینترنت پرسرعت اینترنت‌های ۱۶مگ یا ۴۰ مگ خانگی نیست. سرورهای اختصاصی بورس آسیاتک به پهنای باندی با میانگین ۱.۶گیگابایت متصل هستند، یعنی سرعتی بالغ بر ۴۰ برابر بیشتر از بهترین سرعت اینترنت خانگی.

اما سرعت تنها فاکتور مهم برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای صف خرید یا فروش سهام نیست. برای معامله در بورس باید از سروری استفاده شود که کمترین میزان پینگ را داشته باشد. سرورهای اختصاصی بورسی آسیاتک پینگی در حد ۱ میلی ثانیه دارد که موجب می‌شود ثبت سفارش کاربران با کمترین میزان تاخیر و در نزدیکترین شرایط به کارگزاری‌ها انجام گیرد.

یکی دیگر از مزیت اصلی سرورهای اختصاصی بورسی آسیاتک، دسترسی آسان و سریع به منابع است. تحویل سرورهای اختصاصی به صورت آنی انجام می پذیرد. یعنی از زمان تصمیم برای خرید و تحویل سرور تنها به اندازه ۶ کلیک زمان نیاز خواهید داشت.  دسترسی و استفاده از منابع  نیز به راحتی و با استفاده از موبایل، تبلت یا سیستم‌کامپیوتر امکان‌پذیر است.

اما حالا شاید این سوال برای شما ایجاد شود که سرورهای اختصاصی را انتخاب کنید یا سرورهای مجازی را؟ مهمترین و اصلی‌ترین تفاوت سرورهای اختصاصی و مجازی (اشتراکی)، دسترسی شما به منابع است. در سرورهای مجازی دسترسی به منابع محدود است. در این نوع خدمات، منابع یک سرور اختصاصی بین چند کاربر تقسیم می‌شود؛اما در سروراختصاصی تمامی منابع به‌طور انحصاری دراختیار شما است. پس قطعا سرعت و پهنای باندِ پورت شبکه‌ها در سرورهای مجازی، پایین از سروراختصاصی است. همین محدودیت ممکن است نیاز اصلی شما به استفاده از سرور و سرعت مورد نیاز برای انجام معاملات سهام را تامین نکند.

شرکت انتقال داده های آسیاتک برترین اپراتور خدمات ارتباطی ثابت ایران با دارا بودن بزرگترین و به روزترین دیتاسنتر محتوایی کشور وهمچنین بهره‌بردار انحصاری فضای دیتا و مخابرات مجموعه برج میلاد تهران می باشد. آسیاتک با میزبانی از سرورهای  شرکت‌های بزرگ و مطرح در فضای مرکزداده خود، بزرگترین و قابل اعتماد ترین ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر در کشور  است.

در طرح ویژه فروش سرورهای بورسی آسیاتک، این امکان برای معامله گران و فعالان بازار بورس فراهم گشته تا سرور بورسی مطمئن و قابل اطمینان جهت انجام معاملات خود را با ۱۰ درصد تخفیف بیشتر (10%+10%) و به مدت محدود تهیه کنند.

 

http://pvst.ir/9pk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو