skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«دکتر دکتر» با جذب سرمایه جدید خدماتش را توسعه می‌دهد

۱۷ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارتآپ دکتردکتر، پلتفرم معرفی و نوبتدهی پزشکان، خدمات خود را  با جذب سرمایه جددید علاوه بر پزشکان متخصص و فوقتخصص، در حوزه‌های جدید سلامت دیجیتال نیز توسعه می‌دهد. قرار است این خدمات جدید به کمک سرمایه‌گذاری جدید شرکت «لیان» در این سرویس اتفاق بیفتد.

به گزارش روابط عمومی دکتردکتر، این استارتآپ از سال ۹۴ با مدیریت و بنیانگذاری علی سریزدی راه‌اندازی شد. این استارت‌آپ به تازگی تغییراتی را در سطوح مدیریتی و سرمایه‌گذاران داشته است. در اواسط سال ۹۹ شهریار شرافتی به عنوان مدیرعامل دکتردکتر انتخاب شد و کار خود را با رویکردی جدید و تغییرات خدمات آغاز کرد. پیش از آن و در اواخر سال ۹۸ گروه مدیریت سرمایه لیان از سرمایه‌گذاری خود در این استارتآپ خبر داده بود. حالا این جذب سرمایه از سمت شرکت سرمایه‌گذاری لیان قطعی شده است.

شهریار شرافتی، مدیرعامل دکتردکتر، در مورد خدمات جدید این استارتآپ میگوید: «ما اعتقاد داریم که هر فردی در هر جایی و هر زمانی حق دارد به پزشک مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد و بتواند از خدمات و مشاوره پزشکی بهرهمند شود. بر این اساس، سرویس ارتباط مستقیم کاربران با پزشکان را راهاندازی کردیم تا هم به شکل تلفنی و هم به صورت متنی بتوانند با پزشک خود در ارتباط باشند.»

مدیرعامل دکتردکتر در مورد برنامه‌های آینده این استارت‌آپ اعلام کرد: «رویکرد جدید دکتردکتر مبتنی بر ارائه خدمات عمومی حوزه سلامت دیجیتال و مشاورههای پزشکی آنلاین است، ضمن اینکه حفظ و توسعه همکاری با پزشکان متخصص و فوق‌تخصص هم مانند گذشته در اولویتهای این استار‌ت‌آپ است».

دکتردکتر، از سال ۹۴ فعالیت خود را به عنوان یکی از استارت‌آپهای پیشرو حوزه سلامت دیجیتال ایران و با هدف ارائه راهکارهای نوآورانه و آنلاین در زمینه نوبتدهی به بیماران آغاز کرد. دکتردکتر با جذب سرمایه جدید  در حال حاضر برنامه‌های خود را برای فعالیت در حوزه‌های جدید سلامت دیجیتال شروع کرده است. دکتردکتر به عنوان یکی از استارت‌آپهای فعال  در حوزه نوبت‌دهی آنلاین و همکاری با پزشکان متخصص و فوق‌تخصص، در حال حاضر با حدود ۷۰۰۰ پزشک و کلینیک معتبر همکاری دارد و بالغ بر ۲۵ تخصص پزشکی را پوشش می‌دهد. این استارت‌آپ به تازگی قصد دارد برنامه‌های جدیدی را در حوزه‌های نوین سلامت دیجیتال آغاز کند که شامل نوبت‌دهی پزشکان عمومی، اعزام پزشک و پرستار به منازل، خدمات آزمایشگاه در منزل و مشاوره تلفنی با همه پزشکان میباشد.

 

 

 

http://pvst.ir/9ot

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو