skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیش از یک میلیارد گوشی هوشمند هواوی در جهان فعال است

۱۲ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هواوی

موسس و مدیر عامل هواوی اعلام کرد بیشتر از یک میلیارد گوشی هوشمند هواوی در جهان فعال است و این آمار با سرعت بیشتری در حال رشد است.

به گزارش روابط‌عمومی هواوی، رن ژنگفی، موسس و مدیرعامل هواوی به تازگی در کنفرانس‌های GTS Cloud و Device Cloud حضور پیدا کرد و موضوعی را مطرح کرده که نشان‌دهنده عملکرد هواوی در سال‌های اخیر بوده است. رن ژنگفی به صورت رسمی اعلام کرد که در حال حاضر، تعداد گوشی‌های فعال هواوی  در سراسر جهان از یک میلیارد دستگاه هم فراتر رفته است.

او اظهار داشت که در ادامه کار، هواوی قصد دارد مسیر خود را برای توسعه و رقابت در سطح جهان، هموارتر کند و این کار را با ایجاد ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین اکوسیستم ابری برای دستگاه‌های خود رقم خواهد زد. همچنین مدیر عامل هواوی در سخنرانی خود اعلام کرد که اکوسیستم هواوی باید از یک معماری کاملا باز برای تمام برنامه‌ها و توسعه‌دهندگان برخوردار باشد.

شرکت هواوی با وجود محدودیت‌های ایجاد شده موفق شده است اقدامات قابل توجهی را انجام دهد. در حال حاضر این شرکت توانسته سیستم عامل انحصاری خود را با دعوت از جمع قابل توجهی از توسعه‌دهندگان به مراحل قابل توجهی از پیشرفت برساند. سیستم عامل هواوی که با نام هارمونی شناخته می‌شود، قابلیت‌های مختلفی دارد و می‌تواند با دستگاه‌های هوشمند بسیاری سازگاری داشته باشد؛ شاید این سیستم عامل بتواند انحصار دو قطبی سیستم عامل در جهان را بشکند.

مدتی قبل شاهد انتشار خبری مشابه از سوی اپل بودیم؛ این شرکت هم اعلام کرده که بیشتر از یک میلیارد دستگاه فعال در سراسر جهان دارد و هم اکنون مشخص شد هواوی هم به این مهم دست پیدا کرده است. بدون شک، آینده برای شرکت‌هایی خواهد بود که ایده‌های جدید خود را به واقعیت تبدیل کنند و هواوی نیز یکی از شرکت‌های جاه‌طلب شناخته می‌شود.

http://pvst.ir/9nw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو