skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کمپین نوروزی «بازینو» بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کمپین نوروزی بازی‌های موبایلی ایرانی «بازینو» با هدف حمایت از تولیدکنندگان ایرانی بازی‌های ویدئویی و آشنایی کاربران ایرانی با این بازی‌ها توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از ۱۵ اسفند ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، کمپین نوروزی بازی­‌های موبایلی ایرانی«بازینو»، فرصتی برای عرضه و معرفی تمام محصولات تولید شده توسط بازی­‌سازان ایرانی و آشنایی کاربران ایرانی با این بازی‌ها است.

برای حضور در این کمپین پس از اعلام فراخوان، تمامی بازی­‌سازان ایرانی که حداقل یک محصول در یکی از فروشگاه‌­های ایرانی عرضه دیجیتال بازی‌های موبایلی ارائه کرده­‌اند، می‌­توانند درخواست خود را برای حضور در این کمپین ثبت کنند. پس از ثبت درخواست‌ها، شورای ارزیابی با توجه به شاخص‌های بازی‌های متقاضی شرکت در کمپین، بازی‌های نهایی را انتخاب و عناوین بازی‌های منتخب به‌صورت عمومی اعلام می‌شود.

شورای ارزیابی کمپین نوروزی «بازینو» بازی‌های تیم‌ها و شرکت‌های متقاضی را براساس شاخص­‌های چون مدت زمان انتشار بازی، امتیاز بازی در فروشگاه‌­ها، تعداد نصب فعال بازی، مدل درآمدی بازی و غیره بررسی می‌کنند. علاوه براین شاخص‌ها، بازی‌هایی که امکان برگزاری مسابقات آنلاین برای نوروز ۱۴۰۰ و طراحی هنری و بازی ویژه‌ای‌ برای نوروز ۱۴۰۰ داشته‌ باشند، نیز در انتخاب بازی‌ها برای کمپین نوروزی «بازینو» از امتیاز ویژه‌ای برخوردار خواهند بود.

تبلیغات بازی­‌های منتخب در این کمپین نیز از طریق تمامی کانال­های عرضه محتوای تبلیغاتی برای کاربران نمایش داده می‌شود و کاربران با کلیک و انتخاب هر یک از ورودی‌های طراحی شده برای کمپین به صفحه میزبان در سایت بنیاد ملی بازی­های رایانه­ای هدایت می‌شود تا از طریق این صفحه به لینک دریافت و نصب بازی‌های شرکت‌کننده در این کمپین در یکی از فروشگاه­های عرضه دیجیتال بازی‌های موبایلی دسترسی پیدا کند.

http://pvst.ir/9hk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو