skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پی‌پل می‌خواهد روی رمزارزها تمرکز کند

۱۷ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پی‌پل به صورت خاص می‌خواهد واحد تجاری رمزارز ایجاد کند و روی ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک‌چین به صورت ویژه سرمایه‌گذاری کند.

به گزارش پیوست، در روز اعلام درآمد‌های پی‌پل این شرکت جزئیات جدیدی را درمورد برنامه‌های رمزارزی خود منتشر کرد. دنیل شالمن مدیرعامل این شرکت، ایجاد یک واحد متخصص برنامه‌های رمزارز را از جمله اقدامات درآمدی برای این شرکت دانست.

مدیرعامل این شرکت در صحبت‌های خود گفت: «همه ما می‌دانیم که سیستم مالی فعلی کهنه شده‌است و می‌توان آینده‌ای را تصور کرد که انجام تراکنش‌های مالی به‌جای اینکه چند روز به طول بیانجامند فقط ظرف چند ثانیه انجام ‌شوند؛ آینده‌ای که تکمیل تراکنش‌ها هزینه کمتری دارد؛ و آینده‌ای که به همه مردم اجازه می‌دهد بخشی از اقتصاد دیجیتال باشند و نه تنها یک سیاهی لشکر. ما به شکل قابل توجهی روی واحد تجاری رمزارز، بلاکچین و ارز‌های دیجیتال خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا در شکل دادن به این آینده همگانی دخیل باشیم».

یکی از منابع مطلع از برنامه‌های پی‌پل این واحد تجاری را «سرمایه‌گذاری تمام عیار» روی خدمات این چنین تعریف کرده است.

شالمن همچنین گفت که پی‌پل «مفتخر است که در این موفقیت اولیه به مشتریان خود اجازه دهد از موجودی رمرزارزی خود به عنوان منبع تامین بودجه برای خرید در 29 میلیون فروشگاه ما استفاده کنند».

او در ادامه اضافه کرد: «ما پیش‌بینی می‌کنیم که در اواخر این سه ماهه این ویژگی عملی شود و امیدواریم که طی چند ماه آینده اولین بازار بین‌المللی خود را راه‌اندازی کنیم». انتظار می‌رود در «ماه‌های آینده» شاهد ترکیبی از ونمو (Venmo: شرکت پرداخت موبایلی متعلق به پی‌پل) با رمزارز‌ها باشیم.

شالمن این گام‌ها را «تنها آغاز مسیر رمزارز، بلاکچین و ارز‌های دیجیتال دانست». او همچنین گفت «هرکسی که برای رمزارز‌ها ثبت نام کرده است نسبت به پیش از آن دوبرابر بیشتر اپلیکیشن را باز می‌کند».

پی‌پل اکتبر گذشته خدمات رمزارزی خود را با همکاری استارتاپ پاکسوس (Paxos) رسمی کرد. این خدمات چند روز پس از اعلام همکاری عملی شدند و و در 12 اکتبر در اختیار کاربران مجاز آمریکایی قرار گرفت.

این غول صنعت پرداخت در آن زمان باعث شد تا یک روند صعودی در قیمت رمزارز‌ها را شاهد باشیم و شالمن در همان دوران گفت «این تنها آغاز موقعیت‌ها است و ما در حال همکاری با قانون‌گذاران هستیم تا شکل‌های تازه‌ای رمزارز‌ها بپذیریم». او همچنین افزود که پی‌پال در آینده ممکن است ارز دیجیتال بانک مرکزی را نیز به برنامه‌های خود اضافه کند.

منبع: TheBlockCrypto

http://pvst.ir/9go

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو