skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مهلت شرکت در فراخوان دومین جشنواره «نهال فین‌تک» تمدید شد

تحریریه پیوست

۱۴ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مهلت شرکت در فراخوان دومین جشنواره نهال فین‌تک تا ۲۰ بهمن ماه تمدید شد. این جشنواره  برای تقدیر از برگزیدگان صنعت فین‌تک ایران شکل گرفته و در پایان هرسال مجموعه‌ای از اپلیکیشن، محصول، راهکار، شرکت یا نهادهای برگزیده و نیز افراد تأثیرگذار در حوزه فین‌تک به عنوان برگزیدگان سال معرفی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره نهال فین‌تک، این جشنواره برای نخستین بار اسفندماه سال گذشته، هم‌زمان با یازدهمین رویداد فیناپ با عنوان «جایزه سال فین‌تک ایران» برگزار شد و در سال جاری دومین جشنواره «نهال فین‌تک» ۱۴ اسفند ۹۹ با معرفی برگزیدگانی از بخش‌های مختلف این صنعت، برگزار خواهد شد. براساس این گزارش در این جشنواره «کسب‌وکارهای حوزه فناوری‌های مالی با زیر مجموعه‌های؛ پی‌تک، بانک‌تک، بانکداری باز، رگ‌تک و امنیت و احراز هویت.» و  «استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های مالی شامل؛  پی‌تک، لندتک، کرادفاندینگ، اینشورتک، ولث‌تک، پس‌انداز و مدیریت مالی شخصی و نیز رمز ارزها» می‌توانند شرکت کنند. در این مورد نهادهای تأثیرگذار در حوزه فناوری‌های مالی که در این دسته نهادهای دولتی، بانک‌ها، شتاب‌دهنده، فضای کار اشتراکی، مراکز نوآوری، گروه‌های سرمایه‌گذار، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و همچنین افراد تأثیرگذار حوزه فناوری‌های مالی هم می‌توانند شرکت داشته باشند.

وظیفه انتخاب برگزیدگان به عهده کمیته داوری متشکل از نمایندگانی از بخش‌های مختلف حوزه‌های مالی، بانکی و فین‌تک است. فرآیند داوری بر اساس شاخص‌هایی از پیش تعیین شده انجام می‌گیرد و نتایج آن در روز ‍‍۱۴ اسفند همزمان با رویداد اختتامیه جشنواره نهال فین­تک منتشر خواهد شد.

در این دوره معیارهای انتخاب کسب‌وکارها براساس شاخص‌های محصول، مدل کسب‌وکار، بازار و تکنولوژی است.  استارتاپ‌های حوزه فناوری مالی براساس شاخص‌های محصول، تیم، مدل کسب‌وکار و بازار مورد بررسی قرار می‌گیرند. نهادهای تأثیرگذار طبق تمرکز بر فین‌تک، زنجیره حمایت مشخص، فعالیت مستمر، تعداد خروجی‌های مؤثر و تعداد سرمایه‌گذاری مؤثر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در انتخاب چهره‌های تأثیرگذار در حوزه فناوری‌های مالی شاخص‌های اثرگذاری در صنعت، محبوبیت در صنعت، خلق ارزش افزوده و نوآوری در صنعت، حائز اهمیت است.

در میان نامزدهای پذیرفته شده در جشنواره نهال فین­تک، به هر شاخص‌ وزن و امتیاز ویژه و جداگانه‌ای اختصاص یافته است و هیات داوران در طول جلسه داوری مطابق با جدول امتیازدهی، فرآیند داوری را انجام می‌دهند. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دومین جشنواره نهال فین­تک، تا ۲۰ بهمن رویداد فیناپ به نشانی Finupevent.ir فرصت دارند.

http://pvst.ir/9g7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو