skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توییتر پلتفرم خبرنامه Revue را خریداری کرد

۷ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

توییتر با خرید پلتفرم هلندی Revue حالا در گام بعدی توسعه تجارت‌های خود وارد عرصه خبرنامه می‌شود.

به گزارش پیوست، این شبکه اجتماعی اعلام کرد که استارتاپ هلندی Revue را که به کاربران خود اجازه انتشار و کسب درآمد از خبرنامه‌های ایمیلی را می‌دهد خریداری کرده است.

خبرنامه‌ها شاید خیلی برای پلتفرم توییتر مناسب نباشند اما کیوان بیکپور مسئول محصولات و مایک پارک نماینده ارشد محصولات انتشاراتی عقیده دارند که توییتر از این طریق می‌تواند به نویسندگان و انتشاراتی که با توییت‌های خود به مردم دسترسی دارند خدمت کند.

بیکپور و پارک نوشته‌اند که «هدف ما این است که ارتباط با مشتریان را برای آنها آسان کنیم و در عین حال کسانی که مطالعه می‌کنند هم دسترسی بهتری به نویسندگان و محتوا پیدا کنند. ما راه‌های زیادی برای این کار تصور می‌کنیم، مثلا اینکه اجازه دهیم مردم از طریق توییتر در خبرنامه منتخب خود ثبت نام کنند یا اینکه تنظیمات تازه‌ای برای نویسندگان در نظر بگیریم تا میزبان مکالمه با مشترکان خود باشند. این امکان در توییتر وجود دارد».

آنها همچین معتقدند که این کار راه‌های درآمدزایی بیشتری برای نویسندگان ایجاد می‌کند. استارتاپ Revue با اشتراک‌های پولی از نویسندگان پشتیبانی می‌کند و بیکپور و پارک می‌گویند که این شرکت قابلیت‌های درآمدزایی جدیدی ارائه خواهد کرد.

آنها در ادامه گفتند که توییتر Revue را به عنوان یک محصول مجزا در نظر می گیرد و تیم این شرکت «روی بهبود راه‌هایی تمرکز خواهند کرد که نویسندگان نامه‌های خبری را ایجاد کنند، مخاطب خود را جذب کنند و برای کاری که انجام می‌دهند پول دریافت کنند». این شرکت همچنین قابلیت‌های حرفه‌ای خود را برای تمامی کاربران رایگان خواهد کرد و هزینه اشتراک خبرنامه را نیز به 5 درصد قیمت کاهش خواهد داد.

شرایط مالی این قرارداد هنوز منتشر نشده است. طبق اطلاعاتی که به دست آمده استارتاپ Revue از چندین سرمایه‌گذار ناشناس 400 هزار یور بودجه دریافت کرده است.

منبع: TechCrunch

http://pvst.ir/9f1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو