skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

وبینار BPMS در سازمان خلاق برگزار شد

تحریریه پیوست

۷ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

وبینار BPMS در سازمان خلاق، ۶ بهمن ماه به همت شرکت چارگون و با حضور آنلاین علاقه‌مندان به حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار برگزار شد.

در این رویداد آنلاین، فرزاد رحمانی، مدیرعامل چارگون از انتخاب بین ERP و ‌BPMS به عنوان ابزارهای مناسب برای مکانیزه‌کردن فرآیندهای سازمانی و راه‌اندازی اتوماسیون سازمانی سخن گفت.

فرزاد رحمانی سیستم‌های ERP را مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای سازمانی از پیش طراحی شده دانست که فرآیندهای سازمان مثل اتوماسیون اداری، منابع انسانی، لجستیک و مالی را مطابق با چارچوب‌ها و قواعد از پیش‌تعیین پوشش می‌دهند و یکپارچگی اطلاعاتی و فرآیندی را در سازمان برقرار می‌کنند. او مزیت سیستم‌های ERP را آزموده شدن در کسب‌کارهای مختلف و داشتن تجربه‌های موفق (Best Practice) در سازمان‌های مختلف دانست.

مدیرعامل چارگون از کاربردهای موثر نرم‌افزارهای BPMS در سازمان‌ها برای پیاده‌سازی فرآیندهای خاص منظوره‌‌ای که نرم‌افزار آماده‌ای ندارند سخن گفت و مزیت آنها را تطابق بیشتر با روال‌های خاص و بومی هر سازمان و امکانات آنها برای شناسایی، مدل‌سازی و اجرای فرآیند توسط متخصصان خود سازمان بیان کرد.

رحمانی، مدیرعامل چارگون، سیستم‌های ERP را مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای سازمانی از پیش طراحی شده دانست

در ادامه این رویداد مهدی عامری، مدیر راهکار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار چارگون از ارزش محوری BPMS در سه بعد ارزش برای کارکنان، ارزش برای مشتریان و ارزش برای سازمان سخن گفت. عامری مزیت BPMS و مدیریت فرآیندهای کسب وکار برای انجام اتوماتیک فعالیت‌های تکراری کارکنان و کاهش احتمال خطا در ورود اطلاعات یا انجام محاسبات پیچیده را عامل مهمی در ایجاد ارزش در سازمان‌ها دانست.

در بخش سوم وبینار شهباز توکلی مدیر توسعه محصول و زیرساخت چارگون ارائه خود را با توضیحاتی درباره ویژگی هماهنگ‌سازی و یکپارچه‌سازی در فرآیندهای سازمان‌های خلاق آغاز کرد.

توکلی از انتخاب پروتکل Web API برای زیرساخت یکپارچه‌‌سازی در نرم‌افزارهای دیدگاه خبر داد و اعلام کرد حرکت Public API ها در تمامی ۴۰ ماژول نرم‌افزاری شرکت چارگون به سمت Web API آغاز شده و نرم افزار BPMS چارگون برای اتصال به سایر نرم‌افزارهای دیدگاه و همچنین سایر سیستم‌های نرم‌افزاری متعلق به شرکت‌های دیگر به پروتکل Web API مجهز شده است.

توکلی توضیح داد که نرم‌افزار BPMS از استاندارد مدلسازی فرآیند BPMN پشتیبانی می‌کند و مطابق این استاندارد از Service task برای اتصال و ایجاد یکپارچگی با همه نرم‌افزارهای خارجی یا داخلی سازمان می‌توان بهره گرفت.

در بخش دیگری از صحبت‌های توکلی امکانات BPMS دیدگاه در پوشش خطاهای فرآیندی و Exeption ها توضیح داده شد. او بیان کرد که فرآیند در زمان ارتباط با سیستم‌ها و بانک‌های اطلاعاتی دیگر چنانچه خروجی مورد نظر را به هر دلیلی دریافت نکند، سیستم می‌تواند کاربر را به مسیر جایگزینی که مالک فرآیند در زمان طراحی پیش‌بینی کرده، هدایت کند.

http://pvst.ir/9ex

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو