skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شاید ال‌جی از بازار گوشی‌های هوشمند خارج شود

احتمال لغو عرضه گوشی رول شونده ال‌جی

۴ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 ال جی از هدر دادن پول خود در تجارت گوشی هوشمند خسته شده‌است و از همین رو آینده گوشی رول شونده این شرکت در هاله‌ای از ابهام فرو رفته است.

به گزارش پیوست، شرکت ال‌جی در چند روز گذشته توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده، اما این توجه لزوما چیز خوبی نیست. به نظر می‌رسد که این شرکت آماده اعمال تغییرات بزرگ در بخش گوشی هوشمند خود است اما این تغییرات شاید به خروج این شرکت از بازار گوشی‌های هوشمند منتهی شود.

این اطلاعات در حالی منتشر شده که شرکت ال‌جی به دلیل پروژه جدید خود که شامل ایده‌های عالی و نو‌آوری در نسخه LG Flip و یک دستگاه رول شونده بوده توجه بسیاری را در مراسم CES 2021 جلب کرد. این دستگاه رول شونده برای ارائه در ماه سپتامبر آماده می‌شود اما شایعات جدیدی مدعی هستند که شرکت ال‌جی در حال تجدید نظر درمورد این دستگاه است.

طبق گزارشی که روزنامه Korea Herald منتشر کرده، شرکت LG هنوز درمورد تبدیل این نمونه اولیه به یک دستگاه با عرضه گسترده تصمیم گیری نکرده است و هنوز هر تصمیمی محتمل است. این شرکت گفته که در حال صحبت برای فروش تجارت گوشی هوشمند خود به گرو وین از ویتنام است که سومین تولید کننده گوشی هوشمند ویتنام پس از سامسونگ الکترونیک و اوپو محسوب می‌شود.

با این حال ممکن است شرکت ال‌جی تجارت خود در حوزه گوشی‌های هوشمند را کمی بیشتر ادامه دهد اما این موضوع لزوما به این معنا نیست که دستگاه رول شونده به بازار عرضه خواهد شد. این شرکت نمی‌خواهد بیش از این پول خود را در این صنعت هدر دهد و بخش گوشی هوشمند این شرکت سال‌ها متحمل ضرر شده و از سال 2015 تا امروز 4.5 میلیارد دلار ضرر کرده است.

این شرکت هنوز به دنبال راهی است که فروش خود را بهبود بخشد اما LG Wing  آخرین گوشی این شرکت آنچنان که امید می‌رفت سود آور نبود. این دستگاه واقعا جذاب است اما با این حال از زمان عرضه خود تا به امروز تنها 100 هزار مورد فروش داشته است. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که گوشی رول شوند از آنجایی که قیمت بسیار بالایی خواهد داشت احتمالا عملکرد بهتری از خود نشان نمی‌دهد.

با این حال هنوز نمی‌توان پیش بینی قطعی در این باره و داشت و باید منتظر باشیم و ببینیم که ال‌جی چه تصمیمی برای بخش گوشی‌های هوشمند خود می‌گیرد.

منبع: Pocketnow

http://pvst.ir/9e4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو