skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

گزارش W3techs ابر آروان را به عنوان هشتمین CDN برتر دنیا معرفی کرد

تحریریه پیوست

۲۰ دی ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هشتمین CDN برتر دنیا

یک پله صعود در میان برترین عرضه‌کنندگان CDN و دستیابی به عنوان هشتمین CDN برتر دنیا، جدیدترین دستاوردهای ابر آروان در نخستین روزهای سال ۲۰۲۱ میلادی است.

به گزارش روابط‌عمومی ابر آروان، این سرویس‌دهنده ایرانی که ماه‌های گذشته از StackPath و DOSarrest پیش افتاده بود، طبق جدیدترین گزارش W3techs، اکنون با سرویس‌دهی در بیش ‌از ۴۰ کشور جهان و با پشت سر گذاشتن DDoS-Guard در بین ۱۰ سرویس‌دهنده برتر CDN در دنیا، جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است. همچنین در بین DNS سرورهای پرترافیک دنیا، ابر آروان در رده‌ی ۷۲ جهان ایستاده است. یکی دیگر از گزارش‌های W3techs، جدول وب‌سرورهای پر استفاده‌ی دنیاست. در این جدول، ابر آروان جایگاه دوازدهم را در اختیار دارد.

ابر آروان به تازگی ۸ پاپ‌سایت در نقاط مختلف دنیا راه‌اندازی کرده که نقشه‌ی پراکندگی کل پاپ‌سایت‌های ابر آروان در صفحه‌ی نقشه‌ی شبکه‌ی CDN قابل مشاهده است. در حال حاضر، ابر آروان بیش از ۴۰ پاپ‌سایت در نقاط مهم ایران و جهان دارد و این موضوع سبب می‌شود مشتریان داخلی و بین‌المللی با اتصال به نزدیک‌ترین پاپ‌سایت آروانی، خدمات بهتر و پرسرعت‌تری به مخاطبان خود ارائه دهند.

طبق گزارش W3techs ابر آروان در ابتدای سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۰.۳ درصد از Reverse Proxy دنیا سهم داشت اما در ابتدای سال ۲۰۲۱ این میزان به ۰.۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

ابر آروان درحالی در ارزیابی‌ها و رقابت‌های بین‌المللی در حوزه‌ی فناوری‌های ابری حضور دارد که یکی از جوان‌ترین سرویس‌دهنده‌های ابری در دنیا به‌شمار می‌آید.

http://pvst.ir/9aj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو