skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تیم بیتکوین غول‌های پرداخت آمریکایی تکمیل شد

۲ دی ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پی‌پل، ویزا و اسکوئر در پی ارائه خدمات بیتکوینی هر سه در بازار رمزارزها ایفای نقش خواهند کرد.

به گزارش پیوست، سال 2020 بهترین سال از لحاظ حضور شرکت‌ها در حوزه رمرارزها بود. ابتدای امسال سرمایه گذاری 950 میلیون دلاری شرکت میکرو استراتژی و سرمایه‌گذاری 50 میلیون دلاری شرکت اسکوئر باعث جلب توجه سرمایه‌گذاران سازمانی به بزرگترین رمزارز جهان شد.

همانطور که پیش‌بینی می‌شد افزایش اعتبار این رمزارز باعث حضور بازیگران جدید در این حوزه شد به طوری که چندی پیش پی پال با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این شرکت پرداخت از طریق بیتکوین را در پلتفورم خود امکان پذیر خواهد کرد.

انتشار خبر رویکرد مثبت این غول پرداخت آمریکایی که بیش از 270 میلیارد دلار ارزش دارد باعث افزایش قیمت بیتکوین و البته افزایش اعتبار این رمزارز شد.

اما حالا در روزهای پایانی سال 2020 می‌بینیم که رقبای پی‌پال نیز با این شرکت همراه شده‌اند.

بلومبرگ در ماه دسامبر با انتشار خبری اعلام کرد که شرکت ویزا در حال همکاری با استارتاپ رمزارزی BlockFi قرار است یک کارت اعتباری ارائه دهد که پاداش خرید کاربران را به صورت بیتکوین به آنها پرداخت خواهد کرد.

کاربران این کارت اعتباری 1.5 درصد از خرید‌های خود را به صورت بیتکوین دریافت می‌کنند. BlockFi در بیانیه‌ای اعلام کرد که اگر کاربر در سه ماهه اول استفاده از این کارت اعتبار بیش از 3 هزار دلار خرج کند، جمعا 250 دلار بیتکوین دریافت خواهد کرد. این کارت اعتباری که 200 دلار هزینه نگهذاری سالیانه دارد از سوی صندوق سرمایه و بانک Evolve ارائه خواهد شد.

رویکرد مثبت ویزا و پی‌پال به تنهایی حاکی از اهمیت بالای بیتکوین است اما شرکت اسکوئر نیز که پیشتر سرمایه‌گذاری عظیمی در حوزه رمزارز‌ها داشته است با ارائه خدمات پرداخت بیتکونی‌ قرار است تیم‌ غول‌های پرداخت آمریکایی را تکمیل کند.

اسکوئر شرکت تحت مدیریت جک دورسی مدیرعامل توییتر یکی از پیشتازان سرمایه‌گذاری در حوزه بلاکچین و رمزارز‌ها است. پیش از این کش‌اپ، اپلیکیشن پرداخت شرکت اسکوئر به کاربران خود اجازه می‌داد که تراکنش‌های خود را به صورت دلار آمریکا دریافت کنند. اما از این پس کاربران کش‌اپ می‌توانند تمامی تراکنش‌های خود را به صورت بیتکوین دریافت کنند.

در ماه نوامبر گزارش درآمد سه ماهه سوم این شرکت نشان داد که کش‌اپ ۱/۶۳ میلیارد دلار درآمد بیتکوینی داشته است که نسبت به سال گذشته 11 برابر شده است.

منبع: Coindesk

 

 

http://pvst.ir/97j

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو