skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مدیر مارکتینگ پی ‌فا:

خدمات پرداخت از طریق پرداخت‌یارها ارائه شود

تحریریه پیوست

۲۷ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیر مارکتینگ پی فا، به عنوان یکی از پرداخت‌یارهای کشور اعلام می‌کند که زمان آن رسیده تا PSPها پشت پرداخت‌یارها بایستند و خدمات پرداخت از طریق شرکت‌های پرداخت‌یاری ارائه شود.

به گزارش پیوست، بها خاتم بخش، مدیر مارکتینگ پی ‌فا، در پنجمین برنامه یلدای کارآفرینی تاکید کرد که خدماتی که پرداخت‌یارها در چند سال گذشته ارائه کرده‌اند سبب تحول بزرگی در نظام پرداختی کشور شده است. او در این مورد گفت: «اقداماتی که از سوی پراخت‌یارها طی یک سال گذشته انجام شده، موجب شده تا آ‌نان بسترهای سریع و امنی را برای پرداخت فراهم کنند. از همین رو پرداخت‌یارها قابلیت ارائه خدمات پرداخت مناسب با نیاز کسب و کارها را دارند.»

او با اشاره به اقداماتی که از سوی پی ‌فا طی یک سال گذشته انجام گرفته شده اعلام کرد: «طی یک سال گذشته پی ‌فا به عنوان یک پرداخت‌یار نیاز کسب و کارها را شناسایی کرده و با پیاده‌سازی هوش تجاری در زیرمجموعه خود می‌تواند گزارش‌های تحلیلی دقیقی در خصوص فعالیت کسب و کارها به آنها ارائه دهد.»

به باور او کسب و کارهای جدید نیازمند راهکارهایی هستند که بتوانند سرعت پرداخت را بالا ببرند و از سویی راهکاری پیاده‌سازی کنند تا مبلغ پرداخت در کمترین زمان ممکن در اختیار صاحبت کسب و کار قرار گیرد.  او تاکید می‌کند که به همین خاطر هم پرداخت‌یارها و پی ‌فا می‌توانند این خدمات را در اختیار کسب و کارها قرار دهند.

او با اشاره به راهکارهایی که در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهند گفت: «ما راهکارهایی را پیاده‌سازی کردیم تا دیگر کسب و کارها نیازمند فعالیت‌های مالی و حسابداری نباشند و بتوانند فقط به توسعه کسب و کارهای خود بپردازند.»

خاتم بخش همچنین با اشاره به کارمزدهای دریافتی از سوی شرکت‌های پرداخت‌یاری اعلام کرد که این پرداخت‌یار با حداقل کارمزدها بهترین سرویس را به کسب و کارها ارئه می‌دهند.

http://pvst.ir/95i

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو