skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

چین به دنبال کنترل هوشمند کرونا در پاکستان

تحریریه پیوست

۲۲ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت بزرگ هوش مصنوعی چینی یک سیستم هوش مصنوعی اعلام خروج برای پیشگیری از کرونا و کنترل پاندمی کووید ۱۹ در پاکستان راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش پیوست، شرکت چینی iFLYTEK که برای محصولات هوش مصنوعی و اپلیکیشین‌های مختص بخش‌های مختلف شهرت دارد در دوازدهمین مراسم سرمایه‌گذاری خارجی چین اعلام کرد: «ما در حال راه‌اندازی یک سیستم هوش مصنوعی اعلام خروج برای پیشگیری و کنترل پاندمی در پاکستان برای ماه آینده هستیم تا موج دوم کرونا در پاکستان را کنترل کنیم.»

شرکت iFLYTEK در حال حاضر مشغول همکاری با مرکز ملی هوش مصنوعی پاکستان (NCAI) و دانشگاه ملی علوم و تکنولوژی (NUST) است تا سیستم هوش مصنوعی اعلام خروج را برای پیشگیری و کنترل پاندمی راه اندازی کند، سیستمی که برای کنترل سریع کووید ۱۹ در دوران پاندمی در ووهان، چین و کره جنوب استفاده شده بود.

بدرالزمان مشاور تجاری وزارت پاکستان در چین از تلاش iFLYTEK برای فعالیت در بازار پاکستان تقدیر کرد.‌ او گفت: «پاکستان بازار بزرگی است و محصولات iFLYTEK  بسیار خوب عمل می‌کنند. من پیش از این از iFLYTEK  دیدار کرده ام و همچین ماشین‌های ترجمه‌ و تکنولوژی‌های مختلف آن را مشاهده کرده‌ام. آنها در زمینه آموزش، درمان و ترجمه بسیار فعال هستند».

مائو نینگ مدیر ارشد بخش آسیای جنوبی در شاخه بین‌المللی iFLYTEK  نیز گفت: «چت‌بات‌های صوتی ما از سیستم اعلام خروج هوش مصنوعی با کاربران تماس خواهند گرفت تا از موقعیت فیزیکی آنها اطلاع پیدا کرده و همچنین توصیه‌های درمانی ارائه کنند. این سیستم به سرعت افرادی که در خطر بالای کووید ۱۹ هستند را شناسایی می‌کند و مرکز درمانی می‌تواند به صورت به این خطر پاسخ دهد تا درنتیجه خطر ابتلا کاهش یافته و از انتشار ویروس جلوگیری شود. افراد نزدیک تایید کرده‌اند که موارد ابتلای کووید ۱۹ در پاکستان تماس تلفنی دریافت می‌کنند. و بیمارانی که درمان شده و از کووید ۱۹ بهبود پیدا کرده‌اند نیز تماس‌هایی برای پیگیری وضعیت دریافت کرده و ثبت می‌شوند.»

منبع: APP

http://pvst.ir/94j

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو