skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

هواوی آنر را فروخت

تحریریه پیوست

۲۷ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هواوی آنر را فروخت

شرکت هواوی در بیانیه‌ای رسمی از فروش زیربرند معروف و بزرگ خود یعنی آنر خبر داد.

به گزارش پیوست، هولدینگ سرمایه‌گذاری هواوی، تصمیم گرفت تا شرکت آنر را به شرکت تازه تاسیس « Shenzhen Zhixin » که نام آن به معنی قلب شنژن است بفروشد. هواوی اظهار کرده که این فروش می‌تواند به کانال فروشندگان و تامین‌کنندگان آنر کمک کند تا از این دوران سخت عبور کنند.

به این ترتیب هواوی در این بیانیه اعلام کرده به دلیل عدم دسترسی پیوسته به قطعات و تجهیزات فنی که نیاز اولیه بخش کسب‌وکار موبایل این شرکت است، تحت فشار زیادی در بخش مشتری قرار گرفته است.

بر اساس این بیانیه، به محض کامل شدن فرآیند فروش، شرکت هواوی، دیگر هیچ سهمی از شرکت آنر نخواهد داشت و همچنین در هیچ یک از بخش‌های مدیریتی این شرکت درگیر نخواهد بود یا هیچ‌گونه تصمیم‌گیری در فعالیت‌های شرکت جدید آنر نخواهد داشت.

آنطور که در این بیانیه آمده، بیش از ۳۰ نماینده و فروشنده اصلی گروه Honor این پیشنهاد فروش را مطرح کرده‌اند و این تصمیم از سمت گروه Honor گرفته شده تا از ادامه حیات و فعالیت این شرکت مطمئن شوند.

از زمان بدو تولد برند Honor در سال ۲۰۱۳، این برند به‌صورت جهانی روی بازار جوانان تمرکز داشته تا گوشی‌های خود را در بازه‌های قیمتی مختلف ارزان‌قیمت تا گران‌قیمت به آن‌ها پیشنهاد دهد. در این ۷ سال گذشته، به ادعای هواوی، شرکت آنر توانسته رشد زیادی را تجربه کند و سالانه بیش از ۷۰ میلیون دستگاه به فروش برساند.

هواوی در انتهای این بیانیه، از همراهی و پشتیبانی طولانی مدت و مداوم مشتریان، کارمندان، فروشندگان، تامین‌کنندگان و شرکای آنر قدردانی می‌کند و ابراز امیدواری می‌کند که شرکت جدید Honor، به همراه سهام‌داران، شرکا و کارمندان در مسیر تازه‌ای از افتخارآفرینی قدم بگذارند. هواوی بیانیه خود را با این جمله به پایان می‌رساند که همچنان آنر را دنبال می‌کند تا شاهد آن باشد که آنر برای مشتریانش ارزش‌های جدید خلق کند و برای جوانان دنیایی هوشمند بسازد.

بیانیه رسمی هواوی را از اینجا بخوانید.

http://pvst.ir/8z5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو