skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

خدمات پیشخوان دولت در اپلیکیشن «ایوا» ارائه می‌شود

تحریریه پیوست

۱۴ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پرداخت الکترونیکی سداد با اپراتور پیشخوان دولت برای ارائه خدمات پیشخوان دولت روی اپلیکیشن ایوا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، محمد علی محمود زاده مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد با اعلام این خبر گفت: در تلاش هستیم با پشتوانه بانک ملی، شعبه‌ای تمام الکترونیک با تمام قابلیت های لازم برای ارائه سرویس‌های بانکی مورد نیاز مشتریان به صورت کاملا غیر حضوری و تنها از طریق اپلیکیشن ایوا را ایجاد و خدمات و سرویس‌های آن را توسعه دهیم.

محمدعلی محمودزاده به دنبال امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان شرکت پرداخت الکترونیک سداد و شرکت آی تی ‌ساز”اپراتور پیشخوان دولت” از ارایه سرویس های مورد نیاز مشتریان در خصوص خدمات پیشخوان دولت روی بستر مجازی و از طریق اپلیکیشن ایوا خبر داد.

اوافزود: ارائه خدمات پیشخوان دولت از جمله برنامه‌های توسعه‌ای در اپلیکیشن ایوا است که همراستا با سیاست‌های دولت الکترونیکی شکل اجرایی به خود گرفته است.

او رونمایی از ۴۰ خدمت از سرویس‌های مورد نیاز در دفاتر پیشخوان دولت از طریق اپلیکیشن ایوا را از جمله اقدامات ارزشمند در مسیر تحول دیجیتال و دولت الکترونیکی دانست.

محمودزاده در ادامه گفت: پیشخوان هوشمند یا پیشخوان مجازی که بر اثر تعامل فی ما بین شرکت پرداخت الکترونیک سداد و شرکت «آی تی ساز» به عنوان اپراتور پیشخوان دولت اتفاق افتاده، طبیعتا با محوریت کل دفاتر پیشخوان است و تمام سرویس‌هایی که در این بستر مشترک ارائه خواهد شد از طریق تمام دفاتر پیشخوان دولت قابل عرضه و ارائه به عموم خواهد بود.

اولین سرویسی که در حوزه خدمات پیشخوان دولت اتفاق از طریق ایوا ارائه می‌شود، امکان استعلام مدارک تحصیلی آموزش عالی است.

http://pvst.ir/8x8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو