skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif آذرماه برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۷ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif  به همکاری دانشگاه صنعتی شریف و گروه Sharif ICT آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه‌نویسان توانمند برای حضور در کسب‌وکار های مبتنی برICT ، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال در حال برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی به صورت آنلاین و غیر حضوری با عنوان “Sharif Codejam”  توسط گروه Sharif  ICT  و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در آذر ماه سال جاری است. این رویداد یک مسابقه برنامه‌نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. علاقمندان به برنامه نویسی بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. همچنین در این مسابقات برای استفاده از تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و مخاطب این رویداد تمامی کسانی هستند که توانایی برنامه نویسی دارند.

پوستر مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif

این رویداد در سه مرحله برگزار خواهد شد که در تمامی مراحل شرکت‌کنندگان تعدادی سوال چالشی را دریافت کرده و مدت زمان محدودی برای پاسخ به این سوالات دارند. نهایتا افراد با دریافت امتیازات بیشتر به مراحل بعدی راه پیدا می کنند.

مدتی قبل از برگزاری رویداد، با حضور برخی از سرمایه‌گذاران، شرکت‌های بزرگ، چهره‌های موفق استارتاپی و افراد سرشناس در حوزه ICT  گروهی تشکیل می‌شود و به تدوین سوالات اصلی مسابقات می‌پردازند. همین گروه وظیفه داوری و امتیازدهی به شرکت‌کنندگان را بر عهده خواهند داشت.

ثبت نام در مسابقات به صورت انفرادی و از طریق وبسایت Codejam Sharif انجام می شود. پس از ثبت نام شرکت کنندگان از طریق پروفایل خود وارد بخش مسابقات خواهند شد. ثبت نام در مسابقات از ۲۰ آبان آغاز شده و تا ۵ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

http://pvst.ir/8vs

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو