skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سامسونگ با همکاری سازمان ملل برنامه «نسل ۱۷» را پیش می‌برد

تحریریه پیوست

۲۹ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

نسل ۱۷

سامسونگ امروز در گرامی‌داشت هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس سازمان ملل، برنامه خود را برای همکاری با برنامه توسعه سازمان ملل (UNDP) با هدف ایجاد انگیزه در مسیر رسیدن به اهداف جهانی اعلام کرد. اهداف جهانی شامل ۱۷ هدف (نسل ۱۷) به هم پیوسته است که مسیری را برای رسیدن به آینده‌ای بهتر تا سال ۲۰۳۰ ترسیم می‌کند.

به گزارش روابط‌‌عمومی سامسونگ، این برنامه به نام نسل ۱۷ (Generation17) قدرت فناوری در‌ گوشی‌های هوشمند سری گلکسی سامسونگ را با پلتفرم UNDP تلفیق کرده و نسل کاملی از جوانان را برای رسیدن به این ۱۷ هدف در کمتر از ۱۰ سال، بسیج می‌کند. این برنامه از روایت و اشتراک‌گذاری دستاوردهای رهبران جوانی استفاده می‌کند که هم اکنون برای رسیدن به اهداف جهانی، تلاشی قابل توجه دارند. پیش از این نیز سامسونگ در همکاری مشترک با سازمان ملل موفق شد برای مبارزه با تغییرات اقلیمی ۱۴ میلیون دلار جذب سرمایه کند.

برنامه نسل ۱۷ برای سال ۲۰۲۰ شامل چهار چهره پیشگام است که توانسته‌اند جوامعی را از مالی و آرژانتین تا بنگلادش و زیمباوه برای مقابله با برخی از مهم‌ترین چالش‌های عصر ما بسیج کنند.

ماکسیمو مازوکو ۳۰ ساله آرژانتینی که Eco House را به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی در زمینه توسعه پایدار از طریق آموزش، کارهای داوطلبانه، حمایت از فعالیت‌های زیست محیطی و اعطای گواهی زیست محیطی، راه‌اندازی کرده است.
سادیا تور ۲۳ ساله از کشور مالی که توانست Mali Musso را به عنوان سازمانی برای تقویت زنان از طریق آموزش و مقابله با خشونت جنسیتی، تاسیس کند.
شومی چودهوری، جوان ۲۶ ساله بنگلادشی در حوزه آب، بهداشت و تصفیه آب (WASH) که به دنبال تضمین دسترسی به آب سالم برای همگان از طریق سازمانی جهانی به نام Awareness 360 در ۲۳  کشور است.
تافارا ماکازا دانشجوی 24 ساله کالج ویلیامز در رشته نجوم اهل زیمباوه که استارت‌آپ‌های متعددی را برای کمک به حمل‌ونقل، انرژی، کشاورزی و تحصیل ایجاد کرده است.

آچیم استینر مدیر UNDP می‌گوید: «جوانان از طریق فعالیت به عنوان نوآور، کارآفرین و حامی، اهداف جهانی را به پیش می‌برند و ما باید آنها را به خوبی در فعالیت‌های امروز دخیل کنیم تا زمینه برای فردایی موفق فراهم شود». او افزود «آنها قدرتی باورنکردنی در پیشبرد تغییرات نظام‌مند و مثبت دارند و باید از آنها به عنوان پرچمداران اهداف جهانی حمایت کنیم. این برنامه مکملی برای تمامی برنامه‌های دیگر سازمان ملل است و می‌تواند مبنایی برای تحول در سازمان ملل به شکلی باشد که با کمک جوانان و برای جوانان، متناسب با برنامه جوانان 2030، فعالیت کند».

سازمان ملل و سامسونگ، فرصت‌های شبکه‌سازی و دستگاه‌های گلکسی را برای کمک به فراگیری صدای این رهبران جوان و تقویت سازمان و کسب‌وکار آنها، در اختیارشان قرار خواهند داد. به گفته سامسونگ اپلیکیشن Samsung Global Goals بصورت پیش‌فرض روی گوشی‌های هوشمند نصب است تا کاربران بدانند که چطور می‌توانند در زمینه ۱۷ هدف جهانی در زندگی روزمره خودشان تفاوت ایجاد کنند. این برنامه با استفاده از محتواهای آموزنده به دنبال افزایش آگاهی درباره اهداف بوده و تا کنون توانسته یک میلیون دلار کمک برای برنامه توسعه سازمان ملل جمع‌آوری کند.

http://pvst.ir/8tb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو