skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آمازون به شما اجازه می‌دهد با دست‌هایتان خرید کنید

تحریریه پیوست

۱۳ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آمازون وان امکانی را فراهم کرده تا به خریداران اجازه می‌دهد که براساس «شکل کف دست» هویت خود را تایید کنند و پس از آن هزینه خرید خود را پرداخت کنند.

به گزارش پیوست، از این طریق کاربران می‌توانند کارت‌های وفاداری خود را تایید کنند. از این تکنولوژی می‌توان برای ورود به محل کار یا رخداد‌های ورزشی نیز استفاده کرد که البته هنوز امکان پذیر نشده است.

حق امتیاز این تکنولوژی منحصر به فرد نیست و در نتیجه شرکت‌های دیگر نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. از این پس در کنار اسکنر‌های چشم و یا تشخیص چهره می‌توانیم انتظار اسکنرهای کف دست را نیز داشته باشیم و تنها با تکان دادن دست می‌توانید هویت خود را تایید کنید.

این تنها تکنولوژی نیست که هفت روز گذشته تاثیر زیادی روی تجارت‌های آنلاین داشته است. گوگل نیز اعلام کرده است که این شرکت تا سال آینده قصد محدودسازی تماس‌های گوگل میت را ندارد.

این غول تکنولوژی در ابتدا اعلام کرده بود که از یک اکتبر امسال قرار است تماس‌های این نرم‌افزار برای نسخه رایگان به ۶۰ دقیقه محدود شود اما به دنبال ادامه دار شدن بحران کرونا و بررسی‌های انجام گرفته از سوی متخصصان این شرکت قرار شد این اعمال محدودیت فعلا به تعویق انداخته شود.

با این تصمیم گوگل شرکت‌های کوچک حداقل برای مدتی نیاز نیست هزینه اضافی برای استفاده از گوگل میت پرداخت کنند و این خدمت فعلا به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

منبع: forbes

http://pvst.ir/8qx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو