skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نخستین شتابدهنده فناوری‌های محاسباتی کشور راه‌اندازی می‌شود

تحریریه پیوست

۹ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تبیان به منظور حمایت از استارت‌آپ‌های فعال در زیمنه فناوری‌های محاسباتی اقدام به راه‌اندازی شتاب‌دهنده فناوری‌های محاسباتی در کشور کرده است.

به‌گزارش روابط‌عمومی مجموعه ارتباطات هوشمند تبیان، این مجموعه به‌منظور افزایش بهره‌وری در زمینه فناوری‌های محاسباتی، ازجمله رایانش ابری، اینترنت اشیا، کلان داده‌ها، زنجیره بلوکی و هوش مصنوعی، یک شتابدهنده تخصصی برای حمایت از استارتاپ‌های فعال در زمینه فناوری‌های محاسباتی راه‌اندازی می‌کند.

مأموریت هوشمند تبیان کمک به تیم‌های استارت‌‌آپی علاقمند، توانمند و پیشرو برای ایجاد کسب‌وکارهای مرتبط با فناوری‌های محاسباتی با تمرکز بر درآمدزایی و از طریق رفع نیازهای بازار، حمایتی و سرمایه‌ای آنهاست.

این شتابدهنده در نظر دارد تا به استارت‌آپ‌های این حوزه خدماتی در حوزه جذب و معرفی و تبادل ایده ارائه دهد همچنین آموزش تخصصی و ارائه خدمات مشاوره‌ای از دیگر خدماتی است که به استارت‌آپ‌ها ارائه خواهد شد.

طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته این شتابدهنده در نظر دارد تا خدمات زیرساختی مورد نیاز استار‌ت‌آپ‌ها را فراهم کند و نیازهای نرم‌افزاری آنان را نیز برطرف کند. از دیگر خدماتی که از سوی این مرکز شتابدهی ارائه می‌شود کمک به استارت‌آپ‌ها برای جذب سرمایه مورد نیاز آنان است.

تبیا با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال راه‌اندازی این شتابدهنده در ایستگاه نوآوری شریف است.

http://pvst.ir/8q0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو