skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل برای تماس ناشنوایان مناسب‌سازی شد

تحریریه پیوست

۹ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل، ویژه ناشنوایان به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد.

به گزارش پیوست، امروز (۹ مهر) و همزمان با روز جهانی ناشنوایان، ایرانسل مرکز ارتباط با مشتریان خود را برای تماس مشترکان ناشوای خود مناسب‌سازی کرد. در این خدمت جدید، مشترکان ناشنوای اپراتور دوم می‌توانند با انتخاب گزینه تماس تصویری ویژه ناشنوایان، با اپراتوری که به زبان اشاره مسلط است ارتباط گرفته و مشکل خود را مطرح کنند.

در مراسم آغاز به کار این خدمت، بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل با اشاره به توجه این اپرتور به مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: «کسب‌وکارهای بزرگ دنیا، موضوع مسئولیت‌های اجتماعی را در همه ارکان و خدمات خود مورد توجه قرار می‌دهند و ایرانسل نیز امروز این خدمت را رونمایی کرده و امیدوار است در ادامه آن را برای بخش‌های دیگر توسعه دهد.»

عباسی آرند ابراز امیدواری کرد این سرویس تا روز جهانی معلولان (۱۲ آذر) از حالت آزمایشی خارج شده و دائمی شود. همچنین او وعده داد امکان ارتباط ناشنوایان با مرکز تماس ایرانسل، در تمام کشور برقرار می‌شود.

مدیرعامل ایرانسل در پاسخ به پیوست درباره برآوردهای این اپراتور برای سراسری کردن این خدمت گفت: «این طرح را به صورت آزمایشی راه‌اندازی کرده‌ایم تا بازخودها و میزان تقاضا را محاسبه کنیم و پس از آن می‌توانیم آن را دائمی و سراسری کنیم و از نظر جذب نیروی انسانی و راه‌اندازی طرح در کل کشور، مشکلی نداریم.»

در این مراسم، محمدعلی مقدم، معاون ارتباط با مشتریان ایرانسل اعلام کرد طرح راه‌اندازی مرکز تماس ویژه ناشنوایان از سال ۹۷ در دستور کار این اپراتور قرار گرفته است و اکنون ۳ نفر از ناشنوایان برای انجام این طرح به استخدام ایرانسل درآمده‌اند. به گفته مقدم، هم‌اکنون ۵۰ درصد ارتباطات مشتریان با ایرانسل از درگاه‌های مجازی انجام می‌شود.

همچنین در این مراسم، حامد عابدین‌زاده، رئیس هیات مدیره انجمن ناشنوایان کشور با تشکر از ایرانسل بابت راه‌اندازی این خدمت، از این اپراتور خواست ناشنوایان بیشتری را به استخدام درآورد. عابدین‌زاده با اشاره به وجود یک میلیون ناشنوا در کشور، از نبود امکان تماس آنها با مراکز امدادی، اورژانس و پلیس، گلایه کرد.

محبوبه حلاجیان، مدیر کمیته بانوان شبکه ملی ناشنوایان کشور نیز در این مراسم، یکی از مشکلات خانم‌های ناشنوا را دسترسی به امکانات بهداشتی و درمانی عنوان کرد و خواستار گسترش خدمات ترجمه همزمان به همه بخش‌های شد. در پاسخ به این خواسته،عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل گفت:‌ «دوست داشتیم امروز از سازمان بهزیستی نیز در جمع ما حاضر بودند که با کمک آنها این سرویس را به بخش‌های دیگر ارائه کنیم. ما آمادگی داریم تجربه و امکانات خود را در اختیار دیگر بخش‌ها قرار دهیم.»

http://pvst.ir/8py

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو