skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

طرح هوشمندسازی جمع‌آوری زباله در منطقه ۲۱ شهرداری تهران اجرا می‌شود

تحریریه پیوست

۸ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۲۱ برای هوشمندسازی جمع‌آوری زباله و همچنین بازیافت زباله با یکدیگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران طبق این تفاهم‌نامه سازمان فاوای شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۲۱ اقدام برای اجرای پروژه‌های تهران هوشمند با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
این تفاهم‌نامه برای همکاری روی موضوعات آبیاری هوشمند، ساختمان هوشمند و دستگاه‌ بازیافت زباله و همچنین هوشمندسازی جمع‌اوری زباله میان این دو نهاد امضا شده است.

محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: «یکی از دغدغه‌های ما اجرایی شدن دقیق تمامی تفاهم‌نامه‌هایی است که با سایر مراکز و سازمان‌ها داریم. در ساختار بزرگ و پیچیده شهرداری تهران، اجرای پروژه‌ها انرژی، هزینه و زمان بسیاری احتیاج دارد.»
او ادامه داد: «هماهنگی میان مراکز مختلف برای اجرای پروژه‌ها یکی از اصلی‌ترین محورهای این امر است. در حال حاضر ما از اجرای پایلوت‌ برخی پروژه ها گذر کرده‌ایم و به مراحل عملیاتی شدن و بهره‌برداری رسیده‌ایم.»

دبیر شورای راهبردی تهران هوشمند افزود:«در سازمان زمان بسیاری صرف انجام استانداردسازی اجرای پروژه‌ها کرده‌ایم که تمامی پروژه‌ها در مناطق با توجه به شرایط ویژه هر منطقه به لحاظ فنی یکپارچه بوده و سرمشقی برای انجام داشته باشند.»

حسن رحمانی، شهردار منطقه ۲۱ نیز در این مراسم، موضوع هوشمندسازی را از ضرورت‌های تعریف شده در این دوره مدیریت شهری دانست و گفت: «شاید پروژه‌های هوشمندسازی مستقیما درآمدزایی نداشته باشند اما حتما کاهش هزینه‌ها را در پی خواهند داشت. مهمترین ویژگی هوشمندسازی ایجاد شفافیت در فرایندها و از بین رفتن بستر تخلف‌هاست.» او تاکید کرد: «شهرداری تهران در حوزه هوشمندی طی چند سال اخیر، پیشرفت قابل توجهی داشته است. البته برای کمک به هوشمندسازی مناطق شهر آنچه اهمیت بسیاری دارد ایده خوب و اجرای مناسب است.»

http://pvst.ir/8pt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو