skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آغاز همکاری داتین و پرداخت نوین در حوزه کارت اعتباری

تحریریه پیوست

۷ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

داتین زیرساخت کامل نرم‌افزاری برای صدور کارت اعتباری را در شرکت پرداخت نوین پیاده‌سازی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی داتین، طبق قرارداده منعقد شده میان داتین و پرداخت نوین زیرساخت‌های فنی لازم برای صدور کارت اعتباری داتین در اختیار شرکت پرداخت نوین قرار خواهد گرفت و این شرکت نیز می‌تواند برای مشتریان خود با استفاده از این زیرساخت، سرویس کارت اعتباری را فراهم کند. از این پس داتین علاوه بر همکاری با شرکت توسعه پیشگامان پویا (وابسته به بانک ملی) با شرکت پرداخت نوین نیز در حوزه فروش مجوز سامانه سوئیچ صادر کنندگی و کارت اعتباری همکاری خواهد کرد.

داتین از پنج سال گذشته تاکنون در همکاری با شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا زیرساخت‌های کامل نرم‌افزاری این پروژه را در اختیار بانک ملی قرار داده و این بانک به واسطه زیرساخت‌های کامل نرم‌افزاری داتین، کارت‌های اعتباری را برای مشتریان خود صادر کرده است. در حقیقت بانک ملی در همکاری با شرکت زیرمجموعه خود وارد فاز عملیاتی پروژه کارت اعتباری شد و از سال ۱۳۹۴ توانست از طریق «سیستم جامع مدیریت کارت اعتباری» شرکت داتین اولین سری کارت‌های اعتباری را عملیاتی کند.

سامانه مدیریت کارت اعتباری داتین راهکار صدور، پذیرش و تسویه کارت برای صادرکنندگان، دارندگان و پذیرندگان کارت‌های اعتباری است که طراحی کاملاً مستقلی داشته و بدون نیاز به سیستم‌های دیگر، امکان اتصال به چند سوئیچ بانکی را به طور همزمان فراهم می‌کند. همچنین از زیرسیستم حسابداری، GLو تسهیلات مستقل برخوردار است.

 

http://pvst.ir/8pj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو