skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ادامه فعالیت هواوی در اروپا با راه‌اندازی ۵۰ فروشگاه جدید

تحریریه پیوست

۱۹ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هواوی تا پایان سال جاری میلادی به منظور گسترش بازار خود در اروپا ۵۰ فروشگاه جدید افتتاح خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی هواوی، مدیر بخش واحد مصرف‌کنندگان هواوی در اروپا، «والتر ژی» (Walter Ji)  اعلام کرد که هواوی به تعهد خود نسبت به مصرف‌کنندگان اروپایی پایبند است و قصد افزایش حضور فیزیکی خود در این بازار را دارد. او تاکید کرد: «هواوی برنامه گسترده‌ای جهت تاسیس ۸ فروشگاه به اصطلاح پرچمدار و ۴۲ فروشگاه اختصاصی دیگر در اروپا تا پایان سال جاری میلادی دارد.»

فرانسه، بلژیک، ایتالیا، آلمان، بریتانیا و اسپانیا کشورهایی هستند که این فروشگاه‌های فوق مدرن در آنها تاسیس خواهد شد.

تاسیس این فروشگاه‌ها باعث ایجاد موقعیت‌های کاری جدید در منطقه اروپا خواهد شد. این است که هواوی در حال حاضر در اروپا ۱۴ هزار نفر را به صورت مستقیم و ۲۰۰ هزار نفر را به صورت غیر مستقیم در استخدام خود دارد و یکی از کارآفرینان برتر این قاره محسوب می‌شود.

«والتر ژی»، مدیر بخش واحد مصرف‌کنندگان هواوی در اروپا، در سخنرانی خود در مراسم ایفا، آماری از تعداد کاربران فعال هواوی نیز ارائه کرد. بر اساس این آمار هواوی هم‌اکنون ۴۶۰ میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر دنیا دارد که حدود ۳۳ میلیون از آنها در اروپا هستند. بر اساس برنامه توسعه جدید هواوی در اروپا، پیش‌بینی می‌شود که تعداد این کاربران با رشد همراه باشد.

نکته آخر اینکه هواوی به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حوزه نوآوری در اروپا شناخته می‌شود. از سال ۲۰۱۰ تا کنون این شرکت ۸۵۰ میلیون یورو معادل با یک میلیارد دلار را تنها در بخش تحقیق و توسعه در اروپا هزینه کرده است. در سال گذشته هواوی پنجمین شرکت با بالاترین میزان سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه در اروپا بوده که با توجه به حضور شرکت‌های بسیار قدرتمند اروپایی در این حیطه حائز اهمیت است.

http://pvst.ir/8lg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو