skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

۴۱۸ نیاز فناورانه شهرداری در سامانه «باهم» بارگذاری شد

تحریریه پیوست

۱۷ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شهرداری تهران ۴۱۸ نیاز فناورانه و نوآورانه شهرداری را با کمک مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور شناسایی و در سامانه «باهم» بارگذاری کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، به منظور پاسخ به نیازهای شناسایی شده تا کنون ۳۰۰ تفاهم‌نامه در موضوعات مختلف شهری و فناوری مابین شرکت‌های مختلف نوآور و به ویژه شرکت‌های دانش بنیان و زیرمجموعه‌های شهرداری تهران منعقد شده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

سامانه نوآوری و مشارکت شهروندی «باهم» با هدف ریشه‌یابی مشکلات توسط افراد خبره و دستیابی به راه‌حل‌های نوآورانه از طریق داده‌کاوی و تحلیل بهتر مسائل راه‌اندازی شده است. در این سامانه که موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهد، سعی بر ایجاد فضای بحث و تبادل نظر در خصوص پیشنهادات یا مشکلات مطرح شده، امکان طرح ایده، راه‌حل و پیشنهاد بوده است. طبق این گزارش نیازهای فناورانه و نوآورانه شناسایی شده در قسمت مسائل فناورانه در سامانه «باهم» به نشانی baham.tehran.ir بارگذاری شده است.

در شهریور ماه ۱۳۹۸ با تعریف یک پروژه مطالعاتی، شناسایی و مستندسازی نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری انجام شد و پس از آن سازمان فاوای شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند به عنوان متولیان هدایت و راهبری برنامه «تهران هوشمند»، اقداماتی در جهت ساماندهی و عملیاتی کردن رفع این نیازها انجام داده‌اند.

http://pvst.ir/8l2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو