skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سرویس FAX.IR به کار خود پایان می‌دهد

تحریریه پیوست

۲۱ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 سرویس فکس اینترنتی، FAX.IR پس از حدود ۸ سال فعالیت، در پیامی که به مشتریان خود ارسال کرده، از توقف ارائه سرویس خود به کاربران از تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پیوست، سرویس FAX.IR سرویسی است که در سال ۹۲ توسط شرکت توسعه ارتباطات آتریسا وابسته به شرکت قدیمی حوزه ارتباطات یعنی افرانت راه‌اندازی شد. در این سرویس امکان ارسال و دریافت فکس برای کاربران توسط موبایل، تبلت یا با مراجعه به سایت WWW.FAX.IR فراهم شده است.

حالا روابط عمومی این سرویس با ارسال پیامی به مشتریان خود اعلام کرده که ارائه سرویس FAX.IR از تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری متوقف خواهد شد. در این پیام دلیل روشنی مبنی براین تصمیم ذکر نشده و تنها دلیل توقف ارائه سرویس شرایط موجود و براساس تصمیم شرکت اعلام شده است. پیگیری‌های پیوست از تیم مدیران این سرویس برای دریافت جزییات بیشتر در مورد این تصمیم تا این لحظه بدون پاسخ مانده است.

در پیام ارسالی این شرکت به مشتریانش این سرویس تاکید کرده که مبالغ باقیمانده مربوط به مشتریانی که تا تاریخ ۳۱ شهریور به صورت کامل از سرویس استفاده نمی‌کنند را به حساب بانکیشان بازمی‌گرداند. کاربران باید تا تاریخ ذکر شده از طریق ایمیل ثبت نام‌شده در سامانه به آدرس support@fax.ir حساب بانکی خود را اعلام کنند تا آنها این مبالغ را بازگردانند.

در شماره ۱۲ پیوست و در بخش استارت‌آپگردی، استارت‌آپ فکس‌دات‌آی‌ار را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید متن این گزارش را از طریق لینک زیر بخوانید:

از ابرها کاغذ می‌بارد

 

این مطالب را هم بخوانید:

از ابرها کاغذ می‌بارد

http://pvst.ir/8fl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو