skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شاپرک اولتیماتوم داد:

شرکت‌های پرداخت یاری برای مهاجرت به مدل پرداخت یاری تا ۵ مهر فرصت دارند

تحریریه پیوست

۲۱ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شاپرک در ابلاغیه‌ای به تمامی شرکت‌های پرداخت یاری اعلام کرد که باید تا ۵ مهرماه به مدل کامل پرداخت یاری مهاجرت کنند.

به گزارش پیوست، در این ابلاغیه تاکید شده که شرکت‌های پرداخت یاری حداکثر تا ۵ مهرماه فرآیند مهاجرت کامل پذیرندگان و تراکنش‌هایشان را به معماری پرداخت یاری را باید به پایان برسانند.

در نامه‌ای که از سوی شاپرک به کلیه شرکت‌های پرداخت یاری ارسال شده، تاکید شده که شرکت‌های پرداخت یاری باید ضمن ارائه برنامه مهاجرت پذیرندگان اطلاعات مربوط به کلیه پذیرندگان منتقل شده و نشده را در دو جدول مجزا تا تاریخ ۲۷ مرداد ماه تکمیل و طی مکاتبه رسمی به این شرکت اعلام کنند. تاریخ اعلام شده از سوی شاپرک درست هم زمان با تاریخی است که مستند پرداخت یاری به صورت رسمی منتشر شد.

متن کامل نامه شاپرک به شرکت های پرداخت یار

۲۷ مرداد ماه سال۱۳۹۷ بانک مرکزی اقدام به انتشار و ابلاغ مستند پرداخت یاری کرد و در تاریخ ۱۱ شهریورماه اولین تفاهم نامه‌های پرداخت یاری با شرکت‌های فعال در آن زمان امضا شد.

از آن زمان تا کنون و باگذشت دو سال بیش از ۱۰۰ تفاهم نامه از سوی شاپرک با شرکت‌های فعال در این زمینه امضا شده است و بررسی بیش از ۴۰۰ تقاضا نیز در دستور کاری این شرکت قرار دارد.

اولین ابلاغیه رسمی برای اجرای فرایند مهاجرت به مدل کامل پرداختیاری مهرماه سال گذشته (۱۳۹۸) به شرکت‌های پرداخت یاری فعال در آن زمان ارسال شد. در آن زمان مقرر شده بود شرکت‌های پرداخت یاری حداکثر تا پایان آذر پذیرندگان خود را به مدل کامل پرداخت یاری مهاجرت دهند و فرایند تسویه حسابشان به صورت کامل از طریق مدل پرداخت یاری صورت گیرد؛ اما مصادف شدن این زمان پیش بینی شده با اجرای طرح رمز دوم پویا پیگیری اجرای این طرح را به تعویق انداخت و در آن دوره زمانی تعیین شده فقط تعداد محدودی از شرکت‌های پرداخت یاری به مدل کامل پرداخت یاری مهاجرت کردند.

طبق ابلاغیه شرکت شاپرک پس از ۵ مهر ماه در صورتی که پرداخت یاران به مدل کامل پرداخت یاری مهاجرت نکنند در مرحله اول نامشان از سایت شاپرک حذف خواهد شد و پایانه‌های خارج از معماری پرداخت یاری غیر فعال می‌شود و در مراحل بعد موافقتنامه امضا شده آنان باطل یا تمدید نخواهد شد.

http://pvst.ir/8ff

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو