skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شاتل موبایل تحریم‌های IP ایران را دور می‌زند

تحریریه پیوست

۲۰ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بخشی از تحریم‌های بین‌المللی در رابطه با کشور ایران، شامل تحریم استفاده مردم از وب‌سایت‌های خدمات‌رسانی مهم مانند خدمات توسعه‌دهنده گوگل است. این تحریم‌ها از طریق بستن وب‌سایت‌ها روی آی‌پی ایران اتفاق می‌افتد. حال شاتل موبایل با پیاده‌سازی یک راهکار فنی، محدودیت‌های دسترسی به برخی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی به دلیل تحریم‌ IPهای ایران را برای کاربران سیم‌کارت شاتل از میان برداشته است.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، مدتی است که به دلیل تحریم‌ها، برخی از شرکت‌های خارجی، دسترسی به خدمات و محصولات خود را برای کسب و کارها و کاربران با IP ایرانی مسدود کرده‌اند. از جمله این شرکت‌ها و خدمات می‌توان به Adobe، Intel، Google Analytics، Google Ads، Oracle، Avast و بسیاری وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دیگر اشاره کرد.

پیش از این نیز حسن شانه‌ساز زاده، رئیس هیات مدیره گروه شرکت‌های شاتل در گفت‌‌وگوی زنده اینستاگرامی با پیوست اعلام کرده بود: «یک سری سایت‌های جهانی پرمخاطب و پراستفاده هستند که خدمات خود را روی آی‌پی ایران به دلیل مسائل تحریمی بسته‌اند؛ ما این سایت‌ها را دور زدیم و نیاز کاربران به فیلترشکن را برای دسترسی به این سایت‌ها برطرف کرده‌ایم.»

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE،  امکانی فراهم کرده است که بدون محدودیت، دسترسی به این وب‌سایت‌ها و خدمات آن‌ها برای کاربرانش امکان‌پذیر خواهد بود. بر این اساس، کاربران با استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، می‌توانند بدون نیاز به تنظیمات یا نرم‌افزار خاصی، به این وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها دسترسی داشته باشند. استفاده از این خدمات برای کاربران سیم‌کارت‌های شاتل موبایل هزینه مضاعفی ندارد.

آخرین فهرست وب‌سایت‌ها و سرویس‌هایی که از طریق این سرویس قابل دسترس هستند، از طریق این لینک قابل مشاهده است.

http://pvst.ir/8f9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو