skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

به زودی پرداخت غیر تماسی به همراه کارت اضافه می‌شود

تحریریه پیوست

۳۱ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن «همراه کارت»، سرویس آنلاین پرداخت در کافه بازار از مرز۲ میلیون نصب فعال گذشت. مدیران این اپلیکیشن امکانات متنوع پرداختی را عامل اصلی بالا رفتن تعداد مخاطبان خود می‌دانند. در جدیدترین اتفاق هم محمد سلیمانی، مدیر محصول این اپلیکیشن حوزه پرداخت از تغییر رویکرد و ارائه سرویس‌های جدید از طریق این اپلیکیشن در ماه‌های آینده خبر می‌دهد. از جمله خدمات جدیدی که این سرویس قرار است به زودی از آن رونمایی کند، پرداخت در فروشگاه‌ها بدون نیاز به کارت و انجام عملیات پرداخت به صورت غیرتماسی است.

محمد سلیمانی، ‌مدیرمحصول همراه کارت، در گفت‌وگو با پیوست می‌گوید که این اپلیکیشن در دوماه آینده با امکانات جدیدی در بازار پرداخت حضور خواهد یافت. سلیمانی در مورد جزییات این تغییرات به پیوست گفت: «ما در برنامه توسعه‌ای جدید برای همراه کارت، تلاش کردیم که رویکرد پرداخت مبتنی بر کارت را به پرداخت‌های موبایلی تغییر دهیم و بر همین اساس تا دوماه آینده، سرویس جدیدی ارائه خواهیم کرد که دارندگان کارت در فروشگاه‌ها بدون نیاز به کارت و از طریق اپلیکیشن همراه کارت، پرداختهای خود را انجام دهند.»

او در پاسخ به اینکه آیا این سرویس جدید نوعی پرداخت مبتنی بر کد QR خواهد بود توضیح داد: «نمی‌توان به طور کامل گفت که این یک سرویس مبتنی بر QR کد است ولی بی شباهت به این قابلیت هم نیست. در واقع این سرویس نوعی پرداخت غیرتماسی با ظاهر کاربری متفاوت و جدید است.»

مدیر محصول همراه کارت با اشاره به سایر برنامه‌های توسعه‌ای در همراه کارت ادامه داد: «با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده، همراه کارت برای کاربران و مشتریانی که تراکنش‌های قابل توجهی داشته و از اعتبار بانکی مناسبی برخوردار باشند، مدلی از اعتبار را در نظر دارد که در بازه‌های کوچک و مبالغ خرد امکان پرداخت با آن برای دارنده حساب وجود داشته باشد.»

براساس آمار اعلام شده از سوی همراه کار این سرویس مجموعا بیش از ۷.۵ میلیون کاربر دارد که از خدمات مختلف آن؛ شامل کارت به کارت از مبدا ۳۱ بانک، دریافت موجودی، خرید شارژ، پرداخت و استعلام قبض‌های خدماتی، خرید بسته اینترنت، پرداخت عوارض آزادراهی، نیکوکاری، پرداخت خلافی خودرو و…، روی گوشی‌های هوشمند iOS  و اندرویدی استفاده می‌کنند.

http://pvst.ir/8ag

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو