skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ساترا دوره‌های آموزشی مدیریت رسانه و مهارت ارزیابی محتوا برگزار می‌کند

تحریریه پیوست

۲۱ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیردر فضای مجازی با هماهنگی دانشگاه صدا و سیما به منظور ارائه خدمات توانمندسازی و ارتقای سطح دانش و مهارت فعالان حوزه صورت و تصویر فراگیر اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش ویژه مدیران رسانه‌ها و رابطان محتوای رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر دارای مجوز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ساترا، این دوره‌های آموزشی در دو سطح «مدیریت رسانه» و «مهارت ارزیابی محتوا» برای فعالان رسانه‌های حوزه صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برگزار می‌شود.

مدیریت اقتصادی و کسب‌وکار رسانه‌ای، بازاریابی و برندینگ در رسانه‌های جدید، ملاحظات و الزامات پخش زنده در ارتباطات بحران، سواد رسانه‌ای، راه‌های تشخیص fake news و… از جمله سرفصل های تدریس شده در این دوره ها خواهد بود.

این دوره‌ها ازتاریخ ۲۴ تیرماه الی ۲۶ شهریور بر بستر سامانه آموزش مجازی دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد و در پایان دوره، به دانش‌پذیرانی که موفق به کسب نمره لازم در ارزشیابی شوند، مدرک معتبر از دانشگاه صداوسیما و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات ثبت نام متقاضیان می توانند به سایت ساترا مراجعه کنند.

http://pvst.ir/88n

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو