skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اخطار رگولاتوری به ایرانسل و همراه اول برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنت همراه

تحریریه پیوست

۱۴ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

معاون وزیر ارتباطات و رئیس رگولاتوری امروز (۱۴ تیر) در توییتی نسبت به افزایش قیمت تعرفه بسته‌های اینترنت اپراتورهای تلفن‌همراه واکنش نشان داد و افزایش قیمت اینترنت همراه در شرایط کرونا را غیر منطقی اعلام کرد. حسین فلاح جوشقانی، در توئیتر خود ضمن اشاره به برخورد با اپراتورهای متخلف گفته است که قیمت‌ها باید به حالت گذشته خود بازگردد.

به گزارش پیوست، از روز گذشته بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی از افزایش چند برابری قیمت بسته‌های اینترنت اپراتورهای اول و دوم کشور خبر دادند. کاربران در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کردند که درکنار افرایش قیمت یک بسته، حجم آن بسته نیز نسبت به گذشته با کاهش همراه شده است. در همین زمینه کاربری در توئیتر خود نوشته بود که بسته ۱۵ گیگ ماهانه با قیمت ۳۷ تومن تبدیل به ۷/۵ گیگ ماهانه با قیمت ۳۷ تومان شده است یا کاربر دیگری نوشته بود: «اپراتورها تعرفه‌های خود  رتا حدود ۲۵۰ درصد گران کرده‌اند. به این صورت که ۸۰ درصد حجم همه‌ی بسته‌ها رو به اینترنت داخلی اختصاص دادن و ۲۰ درصد رو به خارجی.»

کاربران از روز گذشته با انتشار تصاویری از قیمت‌های بسته‌های اینترنت دو اپراتور اول و دوم از افزایش بی‌سروصدای قیمت اینترنت همراه خبر دادند

با بالا گرفتن این اعتراض‌ها صبح امروز (۱۴ تیر) حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در توییتی این کار اپراتورها را غیر منطقی اعلام کرد. او در این توییت نوشت: «بالا بردن قیمت در برخی اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که مردم به دلیل شیوع کرونا وابستگی بیشتری به فضای مجازی پیدا کرده‌اند، غیرمنطقی و غیرمعقول است و سازمان تنظیم با آن مخالفت کرده است.»

رئیس رگولاتوری در توییتی اعلام کرد که به اپراتورها در مورد افزایش غیرمنطقی قیمت بسته‌های اینترنتی اخطار داده شده و قیمت‌ها باید به حالت قبل بازگردد

رئیس رگولاتوری در این توییت نوشته است که برخورد قانونی با اپراتورهای همراه متخلف از صبح امروز با ارسال اخطار آغاز شده است. او تاکید کرده که قیمت‌ها باید به حالت قبلی خود بازگردند.

افزایش قیمت بسته اینترنت اپراتورهای تلفن همراه و از سوی اخطار امروز رگولاتوری به آنها در حالی اتفاق می‌افتد که این اپراتورها پیش از این بارها اعلام کرده‌اند که طبق قیمت کف و سقف تغیین شده در  مصوبه تعرفه اینترنت از سمت رگولاتوری اقدام به تغییر قیمت بسته‌های خود می‌کنند.

http://pvst.ir/87c

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو