skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

عضو رئیس هیات مدیره شرکت زیرساخت:

کابل قطع شده خلیج فارس تعمیر و مشکل پینگ بازی‌های آنلاین حل شد

تحریریه پیوست

۱۰ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

قطع بیش از یک ماه فیبر در خلیج فارس که مسیر ارتباطی مناسب برای انجام بازی‌های آنلاین را فراهم می‌‌کرد، سرانجام تعمیر و در حالت عادی خود قرار گرفته است. سجاد بنابی، عضو رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی با اعلام این خبر گفته است که این کابل دریایی قطع شده در خلیچ فارس، تعمیر و حالا در مدار قرار گرفته است. به گفته او با این اتفاق مشکل پینگ بازی‌های آنلاین حل شده است.

به گزارش پیوست، آنطور که سجاد بنابی در توییت خود نوشته است با این اتفاق مسیر ترانزیتی جنوب به شمال برقرار و کیفیت ارتباطات با همسایگان جنوبی که براثر قطع این فیبر دچار اختلال شده بود به کیفیت مناسب خود رسیده است. براساس اعلام او با تعمیر این مسیر ارتباطی مشکل پینگ پایین در بازی‌‌های آنلاین نیز برطرف شده است.

 

نائب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی خبر از تعمیر کابل دریایی قطع شده در خلیج فارس را داد

در چند ماه گذشته بسیاری از کاربران بازی‌های آنلاین نسبت به اختلال در فرایند بازی خود انتقاد‌هایی را مطرح کردند که در نهایت نیز رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد که قطع فیبر در خلیج فارس که مسیر ارتباطی مناسب برای انجام بازی‌های آنلاین را فراهم می‌کرده  باعث پایین آمدن پینگ بازی‌ها و تجربه ناخوشایند برای افرادی که بازی انجام می‌دهند شده است. در همان زمان حمید فتاحی تاکید کرد که آنها در حال رایزنی هستند تا با ایجاد مسیرهای جایگزین بیشتر مشکل پینگ در بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی را حل کنند. همجنین او یکی از دلایل کند پیش رفتن مراحل تعمیر این مسیر ارتباطی قطع شده را به شیوع ویروس کرونا ارتباط داده و گفته بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا بازیابی این مسیر ارتباطاتی چندین بار به تعویق افتاده است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/86s

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو