skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۸۰

تحریریه پیوست

۲ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۰ تیر ۱۳۹۹

شماره تیر ماه ماهنامه پیوست منتشر شد. شماره ۸۰ ماهنامه پیوست در اصلی‌ترین موضوعات و پرونده‌های خود همچنان تحت تأثیر شیوع کرونا در جهان است.

تیتر یک شماره ۸۰ به موضوع اینترنت ثابت و چالش‌های پایان‌ناپذیر آن اختصاص دارد. در روزهایی که وزارت ارتباطات در تلاش است با اجرای مصوبه بیت‌استریم، VDSL را به مشترکان ارائه دهد، شرکت‌های FCP و Servco وارد پنجمین سال از دوره فعالیت خود می‌شوند در حالی که هنوز نتوانسته‌اند اهداف پروانه خود را اجرایی کرده و این روزهای با مشکلات متعددی روبرو هستند.

در این پرونده گفت‌وگوهایی با رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و برخی از مدیران شرکت‌های اینترنتی انجام شده است که در کنار یادداشت‌ها و گزارش‌های دیگر قرار گرفته‌اند.

موضوعی که در بخش خدمت و تجارت به آن پرداخته شده، خودگردان‌های بانکی هستند. CRSها که کم‌کم در برخی از نقاط شهرها خودنمایی می‌کنند تا چه اندازه می‌توانند به مشکلات سیستم بانکی کمک کنند و آیا خود باری بر دوش این سیستم نیستند؟

در بخش باشگاه مدیران، زندگی و دوران کاری صادق عباسی شاهکوه، مدیرعامل پیشین شرکت ارتباطات زیرساخت را مرور کرده‌ایم و همچنین فعالیت شرکت تخفیفان در روزهای پس از ادغام با نت‌برگ بررسی شده است. در همین فرم استارت‌آپ «رده» نیز معرفی شده است.

در بخش حقوق فناوری، پرونده پیمنت ۲۴ و حواشی حقوقی آن بررسی شده و در بخش راه‌حل نیز گوشی گلکسی نوت ۱۰ لایت معرفی شده است.

در بخش جهان شماره ۸۰ نیز به موضوع فناوری و دورکاری پرداخته شده است. موضوعی که پس از شیوع کرونا، با رویکردی جدید در دنیا دنبال می‌شود.

شما می‌توانید با گوش کردن این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۸۰ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

+نسخه متنی شماره ۸۰ ماهنامه پیوست

http://pvst.ir/85n

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو