skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اپلیکیشن «دوچرخه» از سوی شهرداری تهران رونمایی می‌شود

تحریریه پیوست

۱۲ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اپلیکیشن «دوچرخه» به عنوان اپلیکیشن تخصصی مسیریابی برای دوچرخه سواران از سوی شهرداری تهران فردا (سه‌شنبه ۱۳ خرداد ماه) رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، از مهمترین ویژگی‌های این نرم افزار موبایلی، مسیریابی‌های مناسب دوچرخه سواران بر اساس حالت‌ها و شرایط مختلف است، بدین صورت که امکان مسیریابی با شرایط مختلفی از جمله راحت‌ترین مسیر،  کوتاه‌ترین مسیر ارایه خدمات و یا مسیر متداخل با مترو در این اپلیکیشن وجود خواهد داشت.

در شرایطی این اپلکیشن از سوی شهرداری تهران رونمایی می‌شود که مسیریاب و نقشه «نشان» در روزهای گذشته خبر از پیاده‌سازیمسیریابی دوچرخه و مسیر پیاده روی با توجه به مشخص کردن شیب خیابان، روی این نقشه داده بود.

از طریق اپلیکیشن دوچرخه علاوه بر اینکه می‌توان مسیر مناسب دوچرخه سواری را انتخاب کرد می‌توان آن مسیر را با دوستان نیز به اشتراک گذاشت

امکان اشتراک‌گذاری مسیرها و مسافت‌ طی شده و ارسال تصاویر از مسیرهای مناسب دوچرخه‌سواری نیز روی اپلیکیشن دوچرخه برای کاربران فراهم شده است. مشاهده نزدیکترین فروشگاه‌های دوچرخه فروشی، پارکینگ‌های مسقف دوچرخه، تعمیرگاه‌های دوچرخه و ایستگاه‌های دوچرخه اشتراکی از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار است. همچنین امکان اطلاع رسانی در مورد انواع کمپین‌ها و رویدادهای مهم دوچرخه‌سواری در سطح شهر تهران در این اپلیکیشن پیش‌بینی شده است.

امکان مشاهده جزئیات سفرهای قبلی، میزان انرژی مصرف شده توسط دوچرخه سوار، تماس اضطراری به هنگام بروز حادثه، ثبت گزارش مشکلات و موانع موجود در مسیرهای دوچرخه‌سواری از دیگر امکانات این نرم‌افزار است.

http://pvst.ir/821

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو