skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سرویس مصاحبه استخدامی آنلاین فارسی «کاران» راه‌اندازی شد

تحریریه پیوست

۴ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارت‌آپ «کاران»، پلتفرم تخصصی کار و استخدام، امکان انجام مصاحبه‌های استخدامی به صورت آنلاین و ویدئویی روی بستر تمام فارسی را برای کارفرمایان و کارجویان فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی کاران، نرم افزارها و سرویس‌های مختلفی برای انجام یک مصاحبه آنلاین وجود دارد که هر کدام محاسن و معایب خاص خود را دارند؛ اما بزرگترین مشکل استفاده از سرویس‌های خارجی در کشورمان، کندی یا اختلال سرعت در حین برقراری تماس ویدئویی است؛ علاوه براین، تمام فایل‌های ویدئویی در این نرم‌افزارها روی سرورهای خارج از کشور قرار دارد. بنابراین اگر به هر دلیل ویدئوی مصاحبه استخدامی روی این برنامه‌ها از دست برود، امکان بازیابی و پیگیری آن برای کارفرمایان فراهم نیست.

حال استارت‌آپ‌ «کاران» سرویس مصاحبه آنلاین خود را ارائه داده تا کارفرمایان و کارجویان بتوانند به سادگی و به سرعت جلسات مصاحبه‌های استخدامی خود را بدون اختلال در سرعت و بربستر امن کاران به صورت آنلاین و ویدئویی برگزار کنند.

از مزایای مصاحبه آنلاین استخدامی کاران می‌توان به این موارد اشاره کرد که این سرویس کاملا فارسی است و پیچیدگی سرویس‌های خارجی را ندارد، نیازی نیست کاربران حتما در سایت کاران آگهی استخدامی ثبت کرده باشند، کاربران به سادگی و با سرعت می‌توانند لینک مصاحبه آنلاین را ایجاد کرده و با ایمیل یا پیامک برای کارجو و حاضران جلسه ارسال کنند، استفاده از این سرویس نیازی به نصب ابزارهای اضافه روی موبایل یا رایانه کاربران ندارد و با یک مرورگر معمولی باز می‌شود، هیچ محدودیتی برای تعداد شرکت کننده در مصاحبه وجود ندارد، اطلاعات تماس مصاحبه کنندگان محرمانه نگه داشته می‌شود، فایل ویدئویی مصاحبه برای کاربر قابل دانلود و ارسال است، اطلاعات محرمانه مصاحبه روی سرور خارجی منتقل نمی‌شود و قابلیت ثبت نظرات و نتیجه مصاحبه روی ویدئوی مصاحبه وجود دارد.

http://pvst.ir/7zk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو