skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

معاون فضای مجازی سازمان صداوسیما تغییر کرد

تحریریه پیوست

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

محمد شریف خانی، معاون فضای مجازی سازمان صداوسیما از این سمت برکنار و با حکم رییس صداوسیما غلام‌رضا نوری به سرپرست این معاونت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، غلامرضا نوری، مدیرکلی تولید محتوای معاونت فضای مجازی، مدیرعاملی موسسه جام جم و قائم‌مقامی معاونت فضای مجازی رسانه ملی را در کارنامه خود دارد. دلیل این جابه‌جایی هنوز اعلام نشده‌ است.

اما شریف‌خانی آذر سال ۹۷ از سمت رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان معاون فضای مجازی سازمان صداوسیما انتخاب شده بود. طراحی آرایش فراگیر رسانه‌ای در شبکه جهانی اینترنت، تقویت شبکه‌های اجتماعی بومی به‌ویژه پیام‌رسان سروش و ارائه خدمات جذاب صوت و تصویر فراگیر بر بستر اینترنت از جمله مأموریت‌های بود که برای شریف خانی در این سمت در نظر گرفته شده بود. شریف‌خانی متولد ۱۳۵۵ و دارای مدرک دکتری در رشته برق- کامپیوتر بود و مسئولیت‌هایی نظیر رئیس مرکز فضای مجازی سازمان صدا و سیما و معاونت تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر فضای مجازی را در کارنامه خود داشت.

اسفند سال ۱۳۹۷ ماهنامه پیوست در پرونده ویژه خود برای بررسی واگذاری باندهای فرکانسی ۷۰۰ و۸۰۰ که در اختیار سازمان صداوسیما است با او مصاحبه‌ای انجام داده بود که می‌توانید این مصاحبه را از طریق این لینک بخوانید. شریف‌خانی از مخالفان سرسخت واگذاری ابن باندهای فرکانسی به بخش تلکام کشور بود. او این فضای فرکانسی را مانند خانه صدا‌وسیما می‌دانست که امکان واگذاری آن به دیگران وجود ندارد.

http://pvst.ir/7x6

یک دیدگاه

  1. دکتر شریف خانی استاد جوون دانشگاه شریف که موسس تلوبیون و نمایشگاه کار ایران هست کمتر کسی مثل شریف خانی وجود داره که هم توی صنعت هم دانشگاه هم علمی هم اجرایی رتبه یک باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو