skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

بیمه کوثر به نرم‌افزار جامع بیمه‌گری داتین مهاجرت کرد

تحریریه پیوست

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بیمه کوثر از ابتدای امسال به نرم‌افزار جامع بیمه‌گری داتین مهاجرت و بیمه‌نامه‌های خود را از طریق این نرم‌افزار صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی داتین، پیش از این شرکت بیمه کوثر از نرم‌افزار دیگری برای انجام امور بیمه‌ای در شعب استفاده می‌کرد که با توجه به قابلیت‌های نرم‌افزار بیمه‌گری داتین، مهاجرت نرم‌افزاری را از سال ۹۸ در دستور کار خود قرار داد و تمامی شعب و نمایندگی‌های خود را به نرم‌افزار بیمه‌گری داتین تجهیز کرد.

این پروژه با مهاجرت رشته‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر به راهکار بیمه‌گری داتین کلید خورد و در ادامه داتین سایر رشته‌های بیمه را نیز به‌طور کامل روی نرم‌افزاری بیمه‌گری خود پیاده و در اختیار بیمه کوثر قرار داد.

«تولید، پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار بیمه‌گری» عنوان قراردادی است که سال ۹۷ میان داتین و بیمه کوثر امضا و بر اساس آن، مقرر شد شرکت داتین در یک دوره زمانی دو ساله، راهکار مورد نیاز بیمه کوثر را طراحی و پیاده‌سازی کند. همچنین پشتیبانی و نگهداری این سامانه از دیگر تعهدات این شرکت است. طراحی و پیاده‌سازی راهکار بیمه‌گری شرکت‌هایی همچون بیمه پاسارگاد، حکمت صبا و باران از دیگر پروژه‌های داتین در صنعت بیمه است.

تفاوت بیمه کوثر با سایر بیمه‌ها که از نرم‌افزار داتین استفاده می‌کنند مهاجرت این شرکت بیمه به نرم‌افزار جامع بیمه داتین است. شرکت‌های دیگری که از نرم‌افزار جامع داتین استفاده می‌کردند پیش ازآن از نرم‌افزار دیگری استفاده نکرده بودند و راهکار داتین را از ابتدا در زیرمجموعه خود پیاده کرده بودند. اما کوثر به صورت کامل نرم افزار مورد استفاده خود را تغییر داده و به نرم‌افزار داتین مهاجرت کرده است. بیمه کوثر پیش از این از راهکار شرکت فناوران خبره در زیرمجموعه خود استفاده می‌کرد.

http://pvst.ir/7ws

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو