skip to Main Content
گلکسی نوت ۲۰ - نسخه ۲

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«پلتفرم سپهر» برنامه‌های صداوسیما را در فضای مجازی پخش می‌کند

تحریریه پیوست

۲۰ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

پلتفرم سپهر به منظور پخش برنامه‌های صداوسیما از سوی معاونت فضای مجازی صدا و سیما به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد.

به گزارش پیوست، این پلتفرم که هدف اصلی‌اش باز نشر و تبلیغ برنامه‌های مختلف شبکه‌های صداوسیما در فضای مجازی است، خود نیز به تولید برنامه‌های مختلف می‌پردازد.

مشاور اجرایی و مدیر دفتر معاونت فضای مجازی صدا و سیما با تایید این خبر در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد: «این پلتفرم درست مانند یک شبکه تلویزیونی است که علاوه بر اینکه امکان پخش برنامه‌های مختلف از شبکه‌های مختلف را در این پلتفرم فراهم می‌کند، خودش نیز برنامه‌های مختلفی تولید خواهد کرد و آن را روی این پلتفرم منتشر می‌کند.»

امکان استفاده از این پلتفرم روی تمامی گیرنده‌ها از جمله ستاپ‌باکس‌های اندرویدی و تلویزیون‌های هوشمند اندروید امکان‌پذیر است و همچنین می‌توان با نصب این پلتفرم روی گوشی‌های هوشمند برنامه‌های مختلف صداوسیما و کانال‌های برون مرزی را تماشا کرد. امکان دانلود این پلتفرم هم‌اکنون روی بازار و پلی‌استور اندروید وجود دارد.

محمد مهدی خاموشیان در ادامه توضیح می‌دهد: «امکان پخش زنده همه شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی، پخش شبکه‌های تخصصی و اختصاصی و همچنین پخش شبکه‌‌های HD از طریق این پلتفرم فراهم شده است. همچنین از طریق این پلتفرم کاربران می‌توانند براساس پهنای‌باندی که در اختیار دارند به بیش از ۱۵ هزار فیلم و سریال آرشیو شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی دسترسی پیدا کنند.»

براساس اظهارات خاموشیان در حال حاضر این سرویس به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده و به راحتی از طریق اتصال گیرنده‌های مختلف به اینترنت توسط کاربران قابل استفاده است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/7lv

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو