skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دستور‌العمل سامسونگ برای جلوگیری از شیوع کرونا به فروشگاه‌های موبایل ارائه شد

تحریریه پیوست

۱۵ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت سامسونگ به منظور جلوگیری از شیوع کرونا در ایران، دستورالعملی به فروشگاه‌های موبایل تحت نظارت خود ارائه داده و درکنار آن راه‌ ارتباطی جدیدی برای خرید غیرحضوری فراهم کرده است.

سامسونگ برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همه روزه محیط فروشگاه‌های تحت نظارتش و تمامی محصولات داخل آن‌ها را ضدعفونی می‌کند. کارکنان فروشگاه‌های سامسونگ از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند. در ورودی این فروشگاه‌ها دمای بدن تمامی مراجعه‌کنندگان کنترل شده و محلول‌های ضدعفونی در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا در محیطی بهداشتی اقدام به خرید محصول کنند.

همچنین بخش موبایل سامسونگ هماهنگی‌های لازم برای برقراری یک راه‌ ارتباطی جدید را انجام داده تا علاقه‌مندان بتوانند بدون خارج شدن از منزل و به شکل غیرحضوری گوشی مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند. براین اساس علاقه‌مندان از طریق تماس با فروشگاه‌هایی که اعلام آمادگی کرده‌اند، می‌توانند ضمن مشورت با کارشناسان این مرکز، از آخرین قیمت‌ها مطلع شوند و در نهایت محصول مورد نظر خود را به شکل غیرحضوری خریداری کنند.

شرکت سامسونگ و فروشگاه‌های منتخب این شرکت، اقدامات ایمنی و بهداشتی لازم را در نظر گرفته و در این زمینه آموزش‌های ضروری را به کارکنان خود ارائه داده‌اند تا خیال مشتریان و مراجعه‌کنندگان از بابت ورود به یک محیط ایمن و بهداشتی راحت باشد. بر اساس دستورالعمل ارائه شده به فروشگاه‌ها، حتی با رعایت موارد بهداشتی، فروشندگان فاصله لازم را از مشتریان حفظ خواهند کرد و گوشی‌های نمایشی قبل و بعد از هر استفاده با مواد موثر ضدعفونی خواهد شد.

برای مشاهده فروشگاه‌های منتخب موبایل سامسونگ در ایران، می‌توانید روزانه به صفحه اجتماعی سامسونگ موبایل در اینستاگرام به آدرس samsungmobileir مراجعه کنید.

http://pvst.ir/7l4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو