skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ثبت آگهی‌های آنلاین مسکن در پاییز کاهش یافت

تحریریه پیوست

۶ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آگهی‌های آنلاین ملکی در فصل پاییز امسال نسبت به تابستان، کاهش یافت؛ اما سایت دیوار توانست ۳ درصد بیشتر از تابستان، آگهی ملکی منتشر کند.

به گزارش پیوست، ملک‌رادار در جدیدترین گزارش فصلی خود از آگهی‌های ملکی فصل پاییز، نشان داده است که تعداد آگهی‌های ملکی در فصل پاییز امسال، حدود ۵۸۱ هزار مورد، کمتر از فصل تابستان بوده ولی با وجود این کاهش، برخی از پلتفرم‌های آنلاین انتشار آگهی مانند دیوار توانستند درصد آگهی‌های منتشر شده خود را نسبت به تابستان، افزایش دهند.

براساس این گزارش، در پاییز امسال ۲ میلیون و ۷۵۵ هزار و ۹۸۸ آگهی ملکی در استان‌های تهران و البرز و منطقه خراسان منتشر شده است که در این میان سایت دیوار میزبان بیش از ۶۵ درصد این آگهی‌ها بوده و پس از آن سایت شیپور با کمتر از ۲۶ درصد قرار دارد. آی‌هوم، روزنامه همشهری، دلتا، آلونک و روزنامه خراسان در رتبه‌های بعدی انتشار آگهی قرار دارند. ملک‌رادار که یک موتور جست‌وجوی آگهی‌های ملکی است، تمامی آگهی‌های سایت‌ها و روزنامه‌ها را به صورت یک‌جا در بات تلگرامی و اپ تحت وب خود منتشر می‌کند.

در این گزارش همچنین دیده می‌شود که سایت دیوار نسبت به تابستان امسال ۳ درصد بیشتر آگهی جذب کرده و در مقابل سایت شیپور حدودا به همین میزان کمتر آگهی داشته است. همچنین روند کاهش آگهی‌های ملکی روزنامه‌های همشهری و خراسان در فصل تابستان نیز دیده می‌شد، ادامه یافته است.

در این گزارش همچنین تاثیر قطعی ۱۰ روزه اینترنت بر بازار آگهی‌های آنلاین املاک منتشر شده که پیش از این ملک‌رادار آن را در اختیار پیوست قرار داده بود.

نسخه کامل گزارش فصلی ملک‌رادار را می‌توانید اینجا دریافت کنید.

http://pvst.ir/7jc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو