skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

ماهنامه پیوست – شماره 71- شهریور 1398

تحریریه پیوست

۹ شهریور ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

دو سال از زمانی که محمدجواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توانست از مجلس رای اعتماد بگیرد، گذشته است. از آن زمان تاکنون جهرمی به عنوان یکی از مردان خبرساز کابینه همواره در رسانه‌های رسمی و غیررسمی حضور داشته و اکنون بسیاری از مردم او را می‌شناسند؛ اما قضاوت عموم مردم درباره جهرمی بیشتر ناظر به حضور او در فضار رسانه است. اکنون که دو سال آغاز به کار او می‌گذرد، کارنامه وزیر جوان در حوزه عملی و تحقق وعده‌ها چگونه است؟
ماهنامه پیوست در شماره 71 خود به صورت مفصل عملکرد وزیر ارتباطات و میزان تحقق وعده‌های او را بررسی کرده است. در این شماره، برخی از منتقدان شناخته شده جهرمی درباره عملکرد او اظهار نظر کرده‌اند و گفت‌وگوی مفصلی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عملکردش انجام شده است. جهرمی‌سنج، تایم‌لاین و اینفوگرافیک از دیگر مطالب پرونده این شماره هستند.

در بخش خدمت و تجارت نیز موضوع مصوبه دولت در زمینه استخراج رمزارزها بررسی شده و در بخش باشگاه مدیران با رسول سرائیان گفت‌وگو شده است. پرونده این شماره بخش جهان نیز به موضوع روابط عمومی در استارت‌آپ‌ها اختصاص دارد.
شما می‌توانید با گوش کردن این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره 71 ماهنامه پیوست از طریق جار و فیدیبو در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

http://pvst.ir/75f
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو