skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خبر یلدایی مدیرعامل ال‌جی ایران:

در ایران هستیم و می‌مانیم

۲ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

‏مدیرعامل ‎ال‌جی ایران شب گذشته (۱دی ) در مراسم یلدای این شرکت با رسانه‌ها در یک گفت وگوی اختصاصی با پیوست تاکید کرد ترکیب مدیریتی جدید این غول کره‌ای همچنان به اهمیت بازار ایران واقف است و تاریخ سی‌ساله همکاری ال‌جی با ایران نشان می‌دهد که این دفتر همچنان پابرجا می‌ماند و به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

به گزارش پیوست، هو چئول کانگ تاکید کرد شایعات موجود در فضای مجازی در مورد این شرکت صحت ندارد و جای پای محکم ال‌جی در میان هوادارانش در ایران ایجاب می‌کند که علی رغم مشکلات بیمه‌ای، بانکی و حمل و نقل  به این کاربران بسیار خود در این بازار وفادار بماند.

او همچنین تغییر ۵ مدیرارشد ال‌جی دردفتر مرکزی کره به مدیرانی که دانش‌آموخته و کارکرده بازار آمریکا هستند را بی‌تاثیر بر سیاست‌های این شرکت در مورد ال‌جی دانست و گفت: «اگر می‌بینید در بازاری مانند موبایل نام‌های چینی دارند بازار می‌گیرند، ناشی از نبود ال‌جی است. وقتی ما در این بازار با قدرت بازگردیم تفاوت و تمایز بین فناوری و طراحی‌های موجود در بازار مشخص خواهد شد.»

کانگ در پایان این گفت‌و‌گوی کوتاه با پیوست گفت: «من پیشگو نیستم ولی اگر برآورد شخصی خودم را بگویم مطمئنم که تا یک سال آتی شما طیف کامل محصولات ما را قویتر، جدیدتر و کامل‌تر در ایران خواهید دید. مشکلات برای خدمات پس از فروش هم به شیوه‌ای حل شده و ما در حال خدمات رسانی به مشتریان فعلی در همه زمینه‌ها هستیم. ال‌جی در ایران باقی و فعال است.»

http://pvst.ir/72o

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو