skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رانندگان تپ‌سی سهمیه بنزین دریافت می‌کنند

۳ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

شرکت تپ‌سی به رانندگانی که در طول یک هفته، بیش از هزار کیلومتر (معادل ۷۰ لیتر سقف سهمیه تعیین شده توسط وزارت کشور) پیمایش داشته باشند، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر مازاد بر هزار کیلومتر، ۱۵ هزار تومان هزینه بنزین پرداخت می‌کند.

براساس اطلاعیه‌ای که از سوی تپسی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته مبلغ کمک هزینه بلاعوض در نظر گرفته شده توسط تپ‌سی، به آن دسته از رانندگانی اختصاص می‌یابد که حتما هزار کیلومتر پیمایش در نظر گرفته شده را به همراه مازاد آن، در تپ‌سی طی کرده باشند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است که این سهمیه بدون سقف بوده و مازاد بر سهمیه‌ای است که پیش از این برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در نظر گرفته شده بود. در این طرح، خودروهای پلاک شخصی فعال در تپ‌سی، بدون نیاز به ثبت نام، در ابتدای هر هفته، مبلغ سهمیه خود را به صورت اعتبار در اپلیکیشن سفیران(رانندگان) دریافت می‌کنند. پیامک میزان پیمایش نیز شنبه هر هفته به صندوق پیام داخلی اپلیکیشن رانندگان ارسال می‌شود.

پیش از این نیز اسنپ اعلام کرده بود به رانندگانی که بیش از هزار کیلومتر در هفته پیمایش در اسنپ داشته باشند کمک هزینه خرید بنزین پرداخت می‌کند. سهمیه‌بندی بنزین از تاریخ ۲۴ آبان ماه امسال آغاز شد و سهمیه در نظر گرفته شده از طرف دولت برای تاکسی‌های اینترنتی، تا سقف ۳۰۰ لیتر در ماه است.

http://pvst.ir/72c

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو