skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مدیرعامل زرین پال: حرکت به سمت White List منجر به ایجاد فضای رانتی می‌شود

تحریریه پیوست

۲۶ آذر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۸

مصطفی امیری، مدیرعامل زرین پال با انتشار بیانیه‌ای از شروع کمپین «مسئولیم» هم‌زمان با شب یلدا خبر داد. در این بیانیه گفته شده که ایجاد محدودیت‌های بسیار از سوی نهادهای ناظر و حرکت به سمت فضای White List به جای نگرش Black List منجر به ایجاد فضای رانتی و بروز مفاسد اقتصادی فراوان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال،‌ در این کمپین مدیران زرین پال سعی کردند در راستای ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری با آماده کردن فضای گفتمان میان صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و فعالان حوزه تجارت الکترونیکی بخشی از دغدغه‌های آنها را مطرح و از طریق رسانه‌ها مطالبه‌گری را آغاز کنند.

 آنها در بخشی دیگر این کمپین تلاش کردند با تهیه و تولید محتوای ویدیویی ایجاد حس مسئولیت‌پذیری و حس امید برای ماندن در مسیر توسعه کسب‌وکار را دنبال کنند. 

در بیانیه‌ای که از سوی زرین پال در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته آمده است که :«یکی از ارزش‌های سازمانی زرین پال کنار هم بودن و ایجاد روابط پایدار و بلند مدت با پذیرندگان و شرکای تجاری خودش است و یلدا بهانه‌ای است که مانند هر سال دقایقی بیشتر کنار هم بودنمان را جشن بگیریم و ما امسال تصمیم گرفته‌ایم تا کنار هم بودنمان را کمی مسئولانه تر تجربه کنیم.»

بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به اتفاقات اخیر و قطعی سراسری اینترنت پرداخته و در آن گفته شده:‌ «با توجه به اتفاقات اخیر رخ داده در فضای تجارت الکترونیکی کشور نظیر قطع سراسری اینترنت و همچنین ساختار تصمیم‌گیری‌های اخیر که طی هفته‌های گذشته بدون توجه به تبعات آن برای کسب‌وکارهای این‌حوزه در حال عملیاتی شدن هستند که از جمله آنها می‌توان رمز دوم پویا، محدودیت سقف برداشت از حساب توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، رتبه بندی نماد الکترونیکی پرسش‌های بی‌پاسخ بسیاری در ذهن صاحبان کسب و کارهای آنلاین به وجود آورده است. ایجاد محدودیت‌های بسیار از سوی نهادهای ناظر و تصمیم‌گیر که بیشتر به حذف صورت مسئله شبیه است و حرکت به سمت فضای White List به جای نگرش Black List که اساسا پیش از این برای برخورد با متخلفان مرسوم بوده است منجر به ایجاد فضای رانتی و بروز مفاسد اقتصادی فراوان خواهد شد.»

آنها اعلام کردند با توجه به مسئولیت‌های اجتماعی برند زرین‌پال و تعهدی که برای حمایت از کسب و کارها در خود احساس می‌کند اقدام به برگزاری کمپین «مسئولیم» کرده است. به گفته مدیران زرین پال، آنها دریافتند که آموزش همواره نقش مهمی در توسعه کسب‌وکار و افزایش فروش پذیرندگان داشته و خود را ملزم می‌داند تا مثل همیشه کنار کسب‌وکارها و پذیرندگان خود باشد و با تولید و آماده کردن محتوای آموزشی مسئولیت خود را به بهانه یلدا انجام دهد.

زرین پال در پایان از همه تلاشگران حوزه تجارت الکترونیکی دعوت کرده تا به کمپین مسئولیم بپیوندند.

http://pvst.ir/6z1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو