skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آپارات‌گیم به روز رسانی شد

تحریریه پیوست

۲۴ آذر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

آپارات گیم،سرویس ویژه گیمرها و استریمرهای ایرانی در سه بخش زیر ساخت سخت افزاری، زیر ساخت نرم افزاری و تجربه کاربری به روزرسانی شد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، آپارات‌گیم در بخش اول تغییرات که مربوط به زیرساخت نرم‌افزاری است، قابلیت‌هایی نظیر اضافه شدن امکان خرید اشتراک برای استریمرهای برگزیده، تغییر در نحوه شمارش بازدیدکنندگان، پیاده‌سازی سامانه ضدتقلب پیشرفته، پنل پیشرفته دسترسی به آمار پخش زنده، قابلیت‌هایی پیشرفته برای مدیریت بخش گفتگو، امکان Host کردن و اضافه شدن امکان بارگذاری اموجی و نشان اختصاصی حمایت توسط استریمرهای برگزیده ایجاد کرده است. اپلیکیشن اندروید آپارات نیز با تمرکز روی قابلیت پخش زنده به روزرسانی شد.

در بخش به‌روزرسانی زیرساخت‌های سخت‌افزاری می‌توان به افزایش تعداد سرورهای پخش زنده اشاره کرد. به واسطه‌ این تغییر، سایت آپارات قادر به پذیرش تعداد بیشتری پخش زنده همزمان بر بستر خود خواهد بود.

در تغییر سوم آپارات‌گیم با محوریت تجربه کاربری، تعداد بازدید لحظه‌ای از لیست‌های عمومی حذف شده است و تمرکز این سرویس بر لیست بازی‌ها خواهد بود.

کاربران آپارات‌گیم از روز گذشته (۲۳آذرماه) به استریم‌ها در فصل دوم آپارات گیم به نشانی Aparat.com/Game دسترسی پیدا کردند.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/6yt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو