skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سامانه مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو معرفی شد

تحریریه پیوست

۱۸ آذر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۸

نشست «معرفی سامانه مدیریت مجوزها و گزارشات پیش‌فروش خودرو» با هدف معرفی امکانات سامانه مدیریت مجوزها و آموزش نحوه عملکرد این سامانه برای خودروسازان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، بهنام امیری، سرپرست معاونت تسهیل تجاری و توسعه کاربردها در ابتدا به ارائه توضیح‌هایی درباره فعالیت‌های انجام شده برای راه‌اندازی سامانه و ابعاد مختلف آن پرداخت و اعلام کرد که هم‌اکنون سامانه آماده بهره‌برداری است.

در ادامه عسکری، مدیر پروژه سامانه «مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو» تاریخچه ایجاد سامانه و امکانات و اقدامات مورد انجام خودرو‌سازها را مطرح کرد که از جمله آنها می‌توان به توضیح فرآیندهای طراحی شده در سامانه برای درخواست و اخذ مجوز پیش فروش، نحوه ارسال اطلاعات پیش فروش‌های انجام شده و همچنین ثبت اطلاعات آماری عملکرد تولید و پیش فروش اشاره کرد.

به گفته عسکری از مزایای استفاده از سامانه «مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو»، می‌توان تسهیل و تسریع در درخواست سیستمی مجوز پیش فروش خودرو به انضمام مستندهای مرتبط، دریافت سیستمی مجوزهای پیش‌فروش خودرو، ارائه آمار پیش‌فروش‌های انجام‌شده و امکان گزارش‌گیری‌های متنوع نام برد.

در این جلسه همچنین مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی سامانه را نام بردند که شامل امکان درخواست و صدور سیستمی مجوز پیش‌فروش، امکان دریافت گزارش‌های سیستمی متنوع، تسهیل در فرآیندها و کاهش زمان در اخذ مجوز، امکان ارسال اطلاعات پیش‌فروش‌های انجام شده بصورت سیستمی (وب سرویس) است.

در ادامه این نشست همچنین کارشناسان سامانه جامع تجارت توضیحاتی پیرامون نحوه ثبت‌نام و اخذ شناسه کالا در سامانه جامع تجارت به عنوان گام نخست برای ورود و بهره‌برداری از سامانه «مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو» به نمایندگان خودروسازها ارائه کردند.

http://pvst.ir/6y9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو