skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اتصال اینترنت ایرانسل در تهران و ۸ شهر کشور

تحریریه پیوست

۶ آذر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱ بهمن ۱۳۹۸

ظهر امروز (۶ آذر) شورای امنیت کشور مجوز اتصال اینترنت اپرتورهای تلفن همراه را بعد از ۱۰ روز قطعی در دسترسی کاربران صادر کرد. به گزارش پیوست، در حال‌حاضر شبکه اینترنت اپراتورهای تلفن همراه استان تهران و هشت استان دیگر، لحظاتی قبل و بعد از ده روز قطعی برقرار شد. در حال‌حاضر در تهران تنها کاربران اپراتور ایرانسل امکان دسترسی به اینترنت را دارند.

هم‌اکنون اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در استان‌های مرکزی، قم، قزوین، کهگیلویه و بویر احمد، آذربایجان شرقی، هرمزگان، بوشهر و تهران (به جز شهرستان‌های غرب استان) متصل شده است. براساس پیگیری‌های پیوست، اتصال کاربران اپراتور همراه اول در تهران نیز در دستور کار قرار گرفته است. از سوی دیگر سرویس اینترنت ثابت TD_LTE که توسط ایرانسل (اپراتور دوم تلفن همراه) و مبین نت به مشترکان ارایه شده، در تمام کشور متصل شده است.

شب گذشته وزیر کشور در برنامه‌‌ای تلویزیونی خبر داده بود که با برگزاری جلسه‌ای در شورای امنیت در مورد اتصال مجدد دیتای موبایل تصمیم‌گیری خواهد شد.

اینترنت در ایران از شب شنبه ۲۵ آبان ماه و به دنبال تصمیم شورای امنیت کشور قطع و در نهایت از روز پنج‌شنبه (۳۰ آبان) تا شنبه (۲ آذر) امکان دسترسی کاربران خانگی، تجاری، سازمانی و دانشگاهی فراهم شد. اما برقراری اینترنت اپراتورهای همراه به دلیل تصمیم شورای امنیت کشور تا امروز ادامه داشت.

http://pvst.ir/6xa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو