skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

چالش طراحی مجدد درگاه‌های پرداخت در فضای مجازی داغ شد

تحریریه پیوست

۱۳ آبان ۱۳۹۸

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

اعضای اکوسیستم توسعه و طراحی وب با راه‌اندازی چالشی با عنوان چالش طراحی مجدد درگاه‌های پرداخت سعی کردند رویکرد جدیدی در طراحی صفحات اپلیکیشن‌های درگاه‌های پرداخت ایجاد کنند.
به گزارش پیوست، این چالش که بیشتر در توییتر و اینستاگرام  با هشتگ درگاه_پرداخت فراگیر شد گروهی را به فکر بازطراحی درگاه‌های پرداخت بانک‌ها و همچنین اپلیکیشن‌های پرداخت انداخت و نام آن را طراحی کانسپچوآل درگاه‌های پرداخت گذاشتند.

هر چند این طراحی‌ها در هیچ‌کدام از درگاه‌های پرداخت پیاده نشده یا امکان پیاده‌سازی آن با شرایط فعلی‌شان وجود ندارد اما این امکان را فراهم کرد تا تنوع بیشتری در صفحات درگاه‌های پرداخت به عنوان پرمراجعه کننده‌ترین صفحات اپلیکیشن‌ها ایجاد شود.

طراحی‌های متنوع ارائه شده از سوی طراحان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار نشان‌دهنده آن است که امکان ارائه طراحی‌های مختلف برای اپلیکیشن‌های پرداختی نیز وجود دارد البته این در شرایطی است که سفارش دهنده سرویس مورد نظر توانایی پذیرش طراحی‌های متنوع و متفاوت را داشته باشد.

هومن هاتفی به عنوان کسی که این چالش را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد می‌گوید تقریبا ۴۰ طرح متفاوت در توییتر و اینستاگرام از سوی طراحان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها ارائه شده است. در این طرح‌های جدید حتی طراحان اپلیکیشن‌های مطرح در بازار پرداخت نیز حضور داشته‌اند و طرح‌های جدید خود را ارائه کردند.

او تاکید می‌کند که طراحی‌های ارائه شده طراحی‌های قابل اجرا و پیاده‌سازی شده نیستند از همین رو نام کانسپچوآل را روی آنها قرار دادیم اما این فرصت را ایجاد کرد تا طراحان این بازار بار دیگر قدرت طراحی خود را به نمایش بگذارند.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/6pm

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو