skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

بخش «تاکسی» به اپلیکیشن تپ‌سی اضافه می‌شود

تحریریه پیوست

۴ آبان ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۸

بخش ویژه تاکسی‌ها در اپلیکیشن تپ‌سی راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش پیوست این بخش پس از امضای تفاهم‌نامه میان سازمان تاکسیرانی و تپ‌سی در اپلیکیشن این تاکسی اینترنتی ایجاد می‌شود.
طبق توافق صورت گرفته میان سازمان تاکسیرانی و تپ‌سی در این بخش فقط رانندگان تاکسی مجاز به فعالیت در این بخش هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ضمن تایید این خبر درگفت‌وگو با پیوست اعلام کرد: «طبق این توافق قرار شده با ایجاد بخش ویژه تاکسی درون اپلیکیشن تپ‌سی، افراد علاقمند به جابه‌جایی و استفاده ازتاکسی از این بخش استفاده کنند و درخواست آنان فقط برای رانندگان تاکسی‌ها ارسال می‌شود.»
علیرضا قنادان در توضیح کاربردی این بخش گفت: « البته در بخش عمومی درخواست خودرو آنلاین نیز درخواست برای تاکسی‌ها ارسال می‌شود، اما اگر کسی در بخش تاکسی‌ها درخواست خودرو کند فقط برای رانندگان تاکسی درخواست ارسال خواهد شد.»

او اضافه کرد: «با توجه به اینکه تپ‌سی مانند دیگر سامانه‌های الوپیک و کارپینو برای ما از این پس رسمی محسوب می‌شود، ما اطلاع‌رسانی لازم را در تاکسیرانی درخصوص عملکرد این تاکسی‌اینترنتی انجام خواهیم داد.» به گفته او براساس توافقات انجام شده تپ‌سی برای شناسایی تاکسی‌های فعال به تاکسیرانی کمک خواهد کرد.

قنادان با اشاره به اینکه قرار است سرویس‌های جدید حمل‌ونقلی طراحی شود تا برای تاکسیرانی هم از منظر نوآورانه بودن جذابیت داشته باشد گفت: «به عنوان مثال تپ‌سی لاین می‌تواند به تاکسیرانی و حمل‌ونقل شهری هم کمک کند. ما می‌خواهیم از این سامانه‌ها کمک بگیریم تا بتوانیم خدمات زیرساختی راه‌اندازی برخی خطوط هوشمند یا برخی سرویس‌های جدید را به صورت مشترک با تپ‌سی تعریف و راه‌اندازی کنیم.»

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اعلام کرد آنها از همکاری شرکت‌های دیگری که فعالیت نوآورانه انجام می‌دهند و سرویس‌هایی را در راستای هوشمندسازی پیشنهاد می‌دهند حمایت و استقبال می‌کنند. او تاکید کرد: «مهم‌ترین بخش این قرارداد این است که تاکسیرانی و شرکت‌های تاکسی اینترنتی را از موضع پیشین نسبت به یکدیگر دور می‌کند.»

قنادان درباره دیگر مزیت توافق‌نامه امضا شده برای تاکسیرانان گفت:«باشگاه رفاه تاکسیرانان یک پلتفرم نرم‌افزاری است و در آن اطلاعات مربوط به تاکسیرانان ثبت شده و اگر در سامانه‌های اینترنتی مجاز مانند کارپینو و الوپیک نیز فعال بودند برایشان مزیت‌هایی مانند بهره‌مندی از بیمه تکمیلی درمان یا تخفیف در خرید لاستیک در نظر می‌گرفتیم. حال پس از امضای این قرارداد اتصال زیرساخت تپ‌سی از نظر فنی فراهم شده و رانندگان این سرویس آنلاین تاکسی نیز می‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند».

او در پایان درباره امتیازی که فعالیت تاکسی‌ها در تپ‌سی خواهد داشت، گفت: «ما برای رانندگانی که در تپ‌سی فعال شدند و مردم از عملکرد آنها رضایت داشتند و توانستند امتیازهای بالاتری کسب کنند، در سامانه‌های رفاهی تاکسیرانی امتیازاتی قائل می‌شویم.»

پیش از این اعلام شده بود که اولین قرارداد شهرداری‌ها با یک شرکت تاکسی اینترنتی، بین شهرداری تهران و تپسی امضا شده است.

http://pvst.ir/69x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو